Google Messages با امکان ارسال پیام‌های صوتی از طریق ساعت هوشمند Wear OS

ارسال پیام‌های صوتی از طریق ساعت هوشمند Wear OS

Google Messages Wear OS
Google Messages با امکان ارسال پیام‌های صوتی از طریق ساعت هوشمند Wear OS

گوگل در حال ارائه آخرین بروزرسانی برنامه Google Messages Wear OS خود است و به کاربران امکان را می‌دهد تا پیام های صوتی را ضبط کرده و به آنها گوش دهند. با توجه به اینکه اکثر ساعت‌های هوشمند مدرنی که دارای سیستم عامل Wear OS بوده‌اند به بلندگوها و میکروفون‌های داخلی مجهز هستند، این قابلیت‌ باید مدت‌ها پیش با سایر سرویس‌های پیام‌رسانی پیاده‌سازی می‌شد. در واقع خنده دار است که می‌توانید تماس بگیرید، اما نمی‌توانید پیام صوتی ارسال کنید.

طبق اطلاعات منتشر شده، گوگل یک به‌روزرسانی جالب و جدید را برای برنامه Google Messages در پلتفرم Wear OS معرفی کرده است. این برنامه اکنون دارای یک طراحی مجدد رابط کاربری برای مطابقت با زیبایی شناسی اندروید ۱۴ است. از سوی دیگر هنگامی که روی پیامی که می‌خواهید به آن پاسخ دهید ضربه بزنید، با سه آیکون شکلک، صفحه کلید و یک میکروفون در وسط مواجه خواهید شد. با ضربه زدن روی میکروفون می‌توانید یک پیام ۵۹ ثانیه‌ای ضبط کرده و به عنوان پاسخ ارسال کنید.

Google Messages Wear OS

تاکنون فقط می‌توانستید پاسخ‌های کوتاه از پیش تعریف‌شده ارسال کنید یا شاید با صفحه‌کلید روی صفحه ساعتتان مشکل داشتید، اما اکنون به راحتی می‌توانید پیام صوتی ارسال کنید.

قابل توجه است که واتس اپ از زمانی که برای اولین بار اپلیکیشن مبتنی بر سیستم عامل Wear خود را معرفی کرد، عملکرد مشابهی دارد، اما گوگل به تازگی این قابلیت را در پیامرسان خود ارائه کرده است.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.