معرفی Realme UI 5.0 همراه با Android 14 : رابط کاربری جدید 

معرفی Realme UI 5.0 همراه با Android 14 : رابط کاربری جدید

شرکت Realme در حال حاظر آماده شده است تا برای محصولات جدید که در آینده معرفی می شوند، آخرین نسخه از رابط کاربری خود یعنی Realme UI 5.0 مبتنی بر Android 14 معرفی کند. یکی از اولین دستگاه هایی که این بروزرسانی را دریافت خواهد کرد Realme Narzo 60 Pro 5Gاست که در حال حاظر دومین نسخه از این رابط کاربری را به همراه دارد.

Realme UI 5.0

ویژگی های جدید Realme UI 5.0

این نسخه برای کسانی که قبلاً برای نسخه آزمایشی دسترسی زودهنگام ثبت نام کرده اند، این به روز رسانی تغییرات قابل توجهی را به همراه دارد. با سرویس پنتانال Fluid Cloud، می توانید به راحتی اطلاعات را با استفاده از فرم های آموزشی به صورت بلادرنگ تأیید کنید. قابلیت File Dock جابجایی اشیا بین برنامه ها و دستگاه ها را بسیار آسان می کند.

همچنین، در Realme UI 5.0 نحوه اتصال تلفن شما به دستگاه های دیگر را بهبود می بخشد. منو اصلی تناسب بیشتری را با ویجت ها ایجاد می کند و با مجوزهای بهبودیافته عکس و ویدیو، تلفن شما را ایمن نگه می‌دارند.

علاوه براین، رابط کاربری جدید باعث سریعتر و روانتر شدن تلفن همراه شما می شود و آهنگ های زنگ جدید و صداهای اعلان نیز در راه است.

Realme UI 5.0
تاریخ عرضه Realme UI 5.0 برای دستگاه ها

برای کسانی که مشتاق دریافت Early Access نسخه Realme UI 5.0 هستند، دسترسی در ۲۵ دسامبر ۲۰۲۳ باز می شود و برنامه ها در دسته های محدود پذیرفته می شوند. مثل همیشه، به کاربران توصیه می شود قبل از آپدیت به نسخه اولیه نرم افزار، مراقب باشند، از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنند و مطمئن شوند که حافظه تلفن کافی دارند.

برای دریافت آخرین نسخه از این راهنما می توانید استفاده کنید: تنظیمات ← درباره دستگاه ← روی بنر “realme UI 4.0” در بالا کلیک کنید ← روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید ← برنامه بتا ← دسترسی زودهنگام ← درخواست اکنون ← نمایه خود را وارد کرده و برنامه را تکمیل کنید.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.