آموزش ساخت زیرنویس سریع و آسان با هوش مصنوعی Captions ai: قابلیت های خاص

ابزاری جذاب برای ساخت زیرنویس!!!!

آموزش ساخت زیرنویس سریع و آسان با هوش مصنوعی Captions ai: قابلیت های خاص

در حال حاظر یکی از اصلی ترین عامل ها در تولید محتوا و ایجاد جلوه های خاص قطعا هوش مصنوعی است. اما در این بخش به یک مشکل اساسی در ویدیو های تولید شده در ایران می پردازیم، احتمالا شما هم در بعضی از ویدیو ها زیرنویس اختصاصی و مناسب را دیده‌اید و منشا اصلی آن را جویا شده‌اید. هوش مصنوعی در این بخش نیز ورود کرده است و ابزار زیرنویس آنلاین Captions.ai یکی از نمونه های خاص محسوب می شود.

Captions ai با تمرکز کامل برروی سطح کیفیت و تخصص در تمامی رسانه های اجتماعی، پتانسیل کامل ساخت زیرنویس محتوای ویدیوی را فراهم کرده است.

Captions ai

ویژگی ها و قابلیت های Captions ai

زیرنویس ساده:

دیگر نیازی به دستکاری با نرم افزار رونویسی روی کلمات نیست. به راحتی ویدیوی خود را آپلود کنید، و Captions ai جادوی خود را برای ایجاد زیرنویس‌های دقیق بر اساس کلمات گفتاری انجام می‌دهد. به لطف قابلیت های چند زبانه می توان به مخاطبان جهانی دست یافت و می توانید سبک، رنگ و فونت متمایز خود را به زیرنویس ها اضافه کنید.

ویرایش آزاد شده:

دوران رابط های ویرایش دست و پا گیر مدت هاست که گذشته است. با کمک فضای کاری بصری این ابزار، می‌توانید دقیقاً زیرنویس‌ها را بدون هیچ مشکلی تغییر دهید. تنها با چند کلیک، می توانید زمان بندی را تقسیم، ادغام یا تغییر دهید تا از همگام سازی دقیق با موسیقی متن خود اطمینان حاصل کنید. بیشتر آزمایش کنید تا وضوح را بهبود ببخشید و با برچسب های بلندگو و جلوه های بصری مخاطب خود را جذب کنید.

فراتر از اصول:

با قابلیت تولید کلیپ با هوش مصنوعی، می‌توانید با تبدیل پیام‌های متنی به کلیپ‌های کوچک جالب را به فیلم‌های خود بیافزایید. آیا به یک داستان نویس نیاز دارید؟ با کمک فناوری تبدیل متن به گفتار Captions ai، می توانید صداهای مختلفی را در محتوای خود بگنجانید که باعث افزایش تعامل کاربر می شود. با موسیقی و جلوه‌های صوتی بدون حق امتیاز، می‌توانید یک محصول سمعی و بصری واقعاً جذاب تولید کنید.

همکاری ساده شده:

در دنیای شبکه ای امروزی، همکاری نکته کلیدی داستان است. Captions ai این امکان را به شما می دهد که به راحتی افراد را برای همکاری در پروژه ها دعوت کنید، کار تیمی را ترویج می کند. به راحتی در مورد خلاقیت های خود صحبت کنید تا مطمئن شوید که جهان پیام شما را می شنود.

هزینه و اطلاعات تکمیلی:

در نسخه رایگان، می‌توانید قابلیت‌های پایه این ابزار را قبل از ارتقا به برنامه‌های اشتراک برای دسترسی به ویژگی‌های پیچیده‌تر آزمایش کنید. با وجود محدودیت‌های آن، طرح رایگان به دلیل هزینه کم، مکانی عالی برای شروع کار سازندگان مستقل است. به یاد داشته باشید، امکان سفارشی سازی ممکن است برای ویرایشگرهای ویدیویی با تجربه که خواهان کنترل کامل هستند کمی محدود باشد.

راهنمای استفاده از Captions ai

Captions ai

۱. شروع به کار:

 • در مرحله اول ثبت نام وجود دارد که کاملا رایگان است و بسته به خواسته های خود، می توانید یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید یا یک طرح برتر انتخاب کنید.
 • ویدیوی خود را آنلاین قرار دهید: یک فایل ویدیویی را در هر یک از انواع فایل زیر آپلود کنید: mp4، mov، mkv، و غیره.

۲. تولید زیرنویس :

Captions ai

 • خودکار: زبان را انتخاب کنید و به هوش مصنوعی اجازه دهید به طور خودکار ویدیوی شما را رونویسی کند.
 • دستی: برای کنترل بیشتر بر روی متن، اسکریپت خود را تایپ یا جایگذاری کنید.
 • چند زبان: برای دستیابی به مخاطبان بیشتر، زیرنویس‌ها را به چندین زبان ایجاد کنید.

۳. اصلاح زیرنویس ها :

Captions ai

 • مهر زمان: یک رابط کاربر پسند به شما امکان می دهد زمان بندی را به دقت تنظیم کنید.
 • تقسیم بندی: برای جریان بهتر، زیرنویس‌های طولانی را تقسیم کنید یا موارد کوتاه‌تر را ترکیب کنید.
 • برچسب های بلندگو: برای اطمینان از وضوح، بلندگوهای متمایز را تعیین کنید.
 • سبک: فونت ها، رنگ ها و طرح ها را برای تکمیل لوگوی خود بسازید.

۴. ویرایش ویدیو:

 • تبدیل متن به گفتار: شامل روایت صوتی در طیفی از لحن ها و گویش ها.
 • ساخت ویدیو همراه هوش مصنوعی: قطعه های ویدیویی جالبی را از پیام های متنی ایجاد کنید.
 • برای تنظیم لحن و ایجاد فضایی از بین موسیقی و جلوه های صوتی بدون حق امتیاز انتخاب کنید.

۵. تبادل فعالیت ها:

Captions ai

 • دانلود: ویدیوی تعبیه شده در عنوان خود را در چندین فرمت فایل صادر کنید.
 • لینکی ایجاد کنید که به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شود و قابل مشاهده باشد.
 • از دیگران دعوت کنید تا با ویرایش پروژه شما با شما همکاری کنند.

نتیجه گیری:

برای کسانی که می‌خواهند فیلم‌های ویدئویی خود را حرفه‌ای‌تر کنند، Captions ai به عنوان یک پلتفرم انعطاف‌پذیر و کاربرپسند برتر است. این یک گزینه جذاب برای دوستداران رسانه های اجتماعی به دلیل رابط کاربر پسند، طیف گسترده ای از عملکردها و قیمت مناسب می باشد. ممکن است بهترین گزینه برای فیلمسازان باتجربه نباشد، اما می تواند ویرایش را بهبود بخشد، زیرنویس را ساده کند، و امکانات خلاقانه را باز کند، و آن را به ابزاری ارزشمند برای هر تولیدکننده محتوا تبدیل کند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.