طراحی مجدد کاور صفحه نمایش Galaxy Z Flip 5

صفحه نمایش پوششی بزرگ‌تر در Galaxy Z Flip 5 آینده

امسال آغاز دوره جدیدی برای محصولات تاشو است. شرکت‌هایی مانند گوگل و وان پلاس در حال ورود به این عرصه هستند و با دستگاه‌های مخصوص به خود نظیر Google Pixel Fold، OnePlus V Flip و OnePlus V Fold وارد میدان شده‌اند. این بدان معناست که سامسونگ در نهایت برای اولین بار (در خارج از چین) با رقابتی جدی در بخش تاشو روبرو خواهد شد. به همین دلیل غول فناوری کره‌ای در حال آماده شدن برای اجرای برخی از به‌روزرسانی‌های گسترده در سری Z است که می‌توان به بروزرسانی یک صفحه نمایش پوششی بزرگ‌تر در Galaxy Z Flip 5 آینده اشاره کرد.

به تازگی در توییتی فاش شده که سامسونگ در حال طراحی مجدد کاور صفحه نمایش گلکسی Z Flip 5 بوده و تصویری هم در این راستا منتشر شده است. این تصویر یک قاب رسمی Samsung Galaxy Z Flip 5 را نشان می‌دهد که طرح آن، طراحی منحصر به فرد صفحه نمایش دستگاه را تأیید می‌کند.

اکثر گوشی‌های تاشوی موجود در بازار مانند Moto Razr (2022) و Oppo Find N2 Flip دارای نمایشگرهای پوششی بزرگ‌تری در مقایسه با Samsung Galaxy Z Flip 4 هستند. اما با این حال  گوشی Samsung Galaxy Z Flip 4 تا حد زیادی یکی از بهترین گوشی‌های تاشو برای خرید در سال ۲۰۲۳ محسوب می‌شود.

در سال ۲۰۲۲، سامسونگ تصمیم گرفت تغییر اندکی در گوشی‌های تاشو خود ایجاد کند، شاید به این دلیل که گلکسی زد فلیپ ۳ پرفروش‌ترین گوشی هوشمند تاشو در تمام دوران بود. بنابراین، این شرکت تقریباً چیزی را در نمای بیرونی تاشو نمادین خود تغییر نداد اما اگر بخواهد در رقابت محصولات تاشو پیروز شود نیاز است تا بروزرسانی‌هایی را اعمال کند و تغییراتی را ارائه دهد. در نهایت خواهیم دید که آیا این شرکت می‌تواند به زودی در ماه آگوست، گلکسی زد فلیپ ۵ را در کنار گلکسی زد فولد ۵ عرضه کند یا خیر.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.