OpenAI برنامه ChatGPT را برای کاربران اندروید منتشر خواهد کرد

ChatGPT برای کاربران android

OpenAI برنامه ChatGPT را برای کاربران اندروید منتشر خواهد کرد

OpenAI در توییتر اعلام کرد که کاربران علاقه‌مند می‌توانند از این پس برنامه اندروید ChatGPT را از فروشگاه Google Play دانلود کنند. این برنامه رسمی رایگان است و تاریخچه‌ی استفاده‌ی شما را در بین دستگاه‌ها همگام‌سازی می‌کند و جدیدترین بهبودهای مدل OpenAI را برای شما به ارمغان می‌آورد. این اپلیکیشن هفته آینده برای کاربران عرضه می‌شود و می‌توانید از امروز در فروشگاه Google Play پیش‌سفارش (pre-order) کنید.

در حالی که OpenAI تاریخ دقیق انتشار نسخه اندروید را فاش نکرده است، این برنامه احتمالاً ابتدا برای کاربران ایالات متحده و سپس سایر کشورهای جهان ارائه می‌شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به فروشگاه Google Play در دستگاه Android خود بروید و برنامه ChatGPT را جستجو کنید. با کلیک روی دکمه «Pre-Register» شما پیش سفارش برنامه را انجام خواهید داد.

پس از کلیک روی دکمه “Pre-Register”، یک کادر محاوره‌ای ظاهر می‌شود که بیان می‌کند که شما برای این برنامه از قبل ثبت نام کرده‌اید و وقتی ChatGPT برای دستگاه شما در دسترس باشد، به شما اطلاع خواهیم داد. با این حال، در صورت تغییر نظر، می‌توانید پیش‌سفارش را «Unregister» کنید.

ChatGPT را برای کاربران اندروید

از زمان راه‌اندازی ChatGPT در نوامبر ۲۰۲۲، به دلیل قابلیت‌های بی‌شمارش، اعم از نوشتن محتوا از طریق اعلان‌های ساده، سازمان‌دهی وعده‌های غذایی مردم، برنامه‌ریزی یک مهمانی، یا حتی نوشتن یک آهنگ، و بسیاری موارد دیگر، بسیار محبوب شده است.

چند روز پس از انتشار نسخه وب دسکتاپ، هوش مصنوعی ChatGPT توانست بیش از یک میلیون کاربر را در عرض یک هفته جذب کند. از آنجایی که این ابزار هوش مصنوعی برای درک و پاسخگویی مستقیم به سوالات کاربران طراحی شده است، به سرعت به وب سایت مورد علاقه میلیون‌ها کاربر برای پرسیدن سوالات تبدیل شده است.

در می ۲۰۲۳، OpenAI اپلیکیشن ChatGPT را برای کاربران آیفون و آی‌پد در ایالات متحده ارائه کرد. در حال حاضر، برنامه ChatGPT در iOS در ۱۵۲ کشور و منطقه پشتیبانی می‌شود. به زودی این ابزار هوش مصنوعی پیشرفته در اختیار کاربران اندروید نیز قرار خواهد گرفت.

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.