رندرهای iPhone 16 Pro Max به بیرون درز کرد

جزییات منتشر شده از iPhone 16 Pro Max

سری آیفون ۱۵ قرار است پاییز امسال وارد بازار شوند و هنوز چند ماه به عرضه‌ی iPhone 15 مانده است. در این میان امروز اولین رندرها از iPhone 16 Pro Max به بیرون درز کرده و انتظار می‌رود که در پاییز ۲۰۲۴ به بازار عرضه شود. براساس این رندر می‌توان گفت که اپل تا سال ۲۰۲۴ به مدل پرو مکس پایبند خواهد بود اما این احتمال وجود دارد که سال آینده، آیفون ۱۶ اولترا جایگزین آیفون ۱۵ پرو مکس شود.

رندرهای منتشر شده، مبتنی بر CAD هستند و آیفون ۱۵ پرو مکس و آیفون ۱۶ پرو مکس / اولترا را در کنار هم نشان می‌دهند. با توجه به تصاویری که در اختیارتان قرار می‌دهیم می‌توانید ابعاد و اندازه iPhone 16 Ultra را تجسم کنید.

iPhone 16 Pro Max

از سوی دیگر شاهد صفحه نمایش ۶.۹ اینچی در آیفون ۱۶ پرو مکس هستیم که این تغییر ابعاد، روی ارتفاع آن تاثیر بیشتری گذاشته است. طبق شایعات منتشر شده، عرض آیفون ۱۵ پرو مکس ۷۶.۷ میلی متر خواهد بود، در حالی که ظاهراً آیفون ۱۶ اولترا ۷۷.۲ میلی متر عرض خواهد داشت. همچنین گفته می‌شود که آیفون ۱۵ پرو مکس حدود ۱۵۹.۸ میلی متر ارتفاع دارد، در حالی که iPhone 16 Pro Max به ارتفاع ۱۶۵ میلی متر خواهد رسید و این یک تغییر قابل لمس خواهد بود. از سوی دیگر آیفون ۱۶ پرو نیز در مقایسه با آیفون ۱۵ پرو بزرگتر خواهد بود و لنز زوم پریسکوپ را در خود جای خواهد داد.

iPhone 16 Pro Max

در نهایت باید منتظر باشیم تا اطلاعات و جزییات بیشتری از این سری محصولات فاش شود. البته هنوز ۱۴ ماه دیگر تا معرفی سری آیفون ۱۶ باقی مانده و نباید برای سری بعدی محصولات اپل عجله داشته باشیم.

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.