تازه‌ترین اطلاعات و پیش‌بینی‌ها از رویداد سالانه WWDC23 اپل

شایعات منتشر شده در مورد iOS 17

تازه‌ترین اطلاعات و پیش‌بینی‌ها از رویداد سالانه WWDC23 اپل

این روزها پیش‌بینی‌هایی در راستای کنفرانس سالانه اپل (WWDC23) انجام می‌شود و در این میان شایعاتی در مورد سیستم‌عامل بعدی iOS به گوش می‌رسد. اپل در مورد بخش نرم افزاری کنفرانس WWDC اطلاعاتی منتشر نکرده اما براساس جزییات فاش شده، احتمالاً تمرکز اصلی رویداد WWDC23 روی iOS 17، iPadOS و macOS خواهد بود. هنوز مشخص نیست که دقیقاً چه ویژگی‌ها و پیشرفت‌هایی در این سیستم‌عامل ارائه خواهد شد اما طبق اطلاعات اولیه منتشر شده در Weibo، نسخه‌ی بعدی iOS با بهبودهایی همراه خواهد بود.

شایعات منتشر شده در مورد iOS 17 برای رویداد WWDC23 اپل

طبق اطلاعات فاش شده، جابجایی چراغ قوه در iOS 17 کنترل دقیق‌تری بر روشنایی را ارائه خواهد کرد. از سوی دیگر Lock Screen گزینه‌های شخصی‌سازی بیشتری مانند تغییر سایز فونت و تصویر زمینه ایموجی خواهد داشت. بر اساس شایعات، کاربران همچنین می‌توانند تنظیمات شخصی Lock Screen را با دیگران به اشتراک بگذارند.

علاوه بر موارد ذکر شده، Apple Music نیز با تغییراتی روبه‌رو خواهد بود و احتمالاً گرافیکی‌تر خواهد شد و از سوی دیگر، قادر خواهید بود تا اشعار را در Lock Screen مشاهده کنید.

رویداد WWDC23
رویداد WWDC23

یکی از جذاب‌ترین و هیجان‌انگیزترین تغییراتی که انتظارش را داریم، قابلیت سفارشی‌سازی و سازماندهی App Library است که به کاربران امکان مدیریت بر نحوه دسترسی به برنامه‌هایشان را می‌دهد. همچنین کاربران می‌توانند میانبرها و سایر ویژگی‌ها را در این نسخه شخصی‌سازی کنند.

برخی از کاربران امیدوار هستند که برنامه‌ها در iOS 17 به صورت جانبی بارگذاری شوند و قبلاً شایعاتی در این زمینه منتشر شده بود اما مشخص نیست که این ویژگی به نسخه نهایی راه پیدا کند.

به طور کلی، اگرچه قابلیت‌های جدید iOS 17، چندان پیشرفته و نوین به نظر نمی‌رسند، اما قطعاً به بهبود کارایی و عملکرد برای کاربران منجر خواهند شد. اپل قرار است iOS 17 را در WWDC در ۵ ژوئن معرفی کند و توسعه دهندگان بلافاصله پس از سخنرانی اصلی به نسخه بتا دسترسی خواهند داشت و احتمالاً نسخه‌ی بتا عمومی در ماه جولای منتشر خواهد شد.

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.