iOS 17.1 تا ۲۴ اکتبر با حل مشکل SAR برای آیفون ۱۲ در فرانسه ارائه می‌شود

انتشار نسخه‌ی iOS 17.1 تا 24 اکتبر

بر اساس گزارش ANFR فرانسه، تنظیم کننده ملی فرکانس، در به روز رسانی بعدی، مقادیر بالای SAR را در آیفون ۱۲ در فرانسه برطرف می‌کند و این بروزرسانی توسط اپل «تا ۲۴ اکتبر» برای همه کاربران فرانسوی آیفون منتشر خواهد شد. طبق اطلاعات منتشر شده، این بروزرسانی در واقع نسخه‌ی iOS 17.1 است و مانند سایر به‌روزرسانی‌های iOS، در یک روز در سطح جهانی منتشر می‌شود. بنابراین، پس از ۲۴ اکتبر، امیدواریم که SAR آیفون ۱۲ دیگر مشکلی ایجاد نکند.

iOS 17.1

ابتدا، فرانسه فروش آیفون ۱۲ را در این کشور به دلیل مقادیر بالای SAR که توسط ANFR یافت شده ممنوع کرد. سپس، اپل قول داد که یک تعمیر نرم افزاری را ارائه کند. در پایان ماه گذشته، این به روز رسانی توسط مقامات فرانسوی تایید شد و امروز همان مقامات تاریخ انتشار این بروزرسانی را اعلام کرده‌اند.

علاوه بر این، iOS 17.1 همچنین یک سیستم دلخواه برای Apple Music، پشتیبانی از AirDrop از طریق اینترنت، گزینه‌های جدید برای موجودی بانک و کارت در برنامه Wallet، نشانگر چراغ قوه جدید، پشتیبانی از کنترلر Nintendo Switch N64، بهبودهایی برای وقتی آیفون در جیب شماست را ارائه می‌دهد و از سوی دیگر Photo Shuffle در صفحه قفل و برخی از ویژگی‌های Action Button (مانند دوربین، چراغ قوه، یادداشت صوتی، فوکوس و ذره‌بین) غیرفعال می‌شوند.

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.