ios امکان تغییر رنگ تم برنامه واتساپ را فراهم میکند

ios امکان تغییر رنگ تم برنامه واتساپ را فراهم میکند
..ios امکان تغییر رنگ تم برنامه واتساپ را فراهم میکند..

 

 

واتساپ در حال کار بر روی ویژگی جدیدی است که کاربر را قادر می سازد تا رنگ اصلی برنامه را از طیف وسیعی از گزینه ها انتخاب کند. همانطور که توسط WABetaInfo مشاهده شد، این ویژگی هنوز در حال توسعه است و هنوز برای آزمایش کنندگان در دسترس نیست. در برنامه آزمایشی TestFlight به عنوان نسخه بتای iOS ۲۴.۱.۱۰.۷۰ با نسخه TestFlight 24.1.10 ظاهر شد.

 

به نظر می رسد واتساپ در نهایت به کاربران اجازه می دهد تا ظاهر اصلی برنامه را تغییر دهند. همانطور که توسط WABetaInfo گزارش شده است، ویژگی جدیدی در نسخه بتای iOS 24.1.10.70 وجود دارد که هنوز برای آزمایش کنندگان بتا معمولی در دسترس نیست. در عوض، از طریق ارسال برنامه بتا TestFlight با ساخت TestFlight 24.1.10 کشف شد.

 

با این وجود، اسکرین شات به اشتراک گذاشته شده توسط WABetaInfo نشان می دهد که کاربران می توانند رنگ ها را از یک پالت برای سفارشی کردن عناصر UI در سراسر برنامه انتخاب کنند. به‌روزرسانی قبلی بتای واتساپ که نسخه ساخت ۲۳.۲۱.۱.۷۰ را داشت، رنگ سبزی را معرفی کرد که آزمایش‌کنندگان بتا با آن همراه نبودند.

 

ظاهراً واتساپ بازخورد آزمایش‌ کنندگان بتا را دریافت کرده است که احتمالاً باعث شده تا گزینه‌های سفارشی‌ سازی رنگ برند اصلی را معرفی کند. این ویژگی جدید به کاربران امکان می‌دهد یک رنگ تم را از بین پنج گزینه انتخاب کنند و درها را برای آزمایش باز می‌کند تا بفهمند کدام رنگ بهتر است.

 

رنگ های حال حاضر تم ها
رنگ های حال حاضر تم ها

 

هیچ صحبت رسمی در مورد اینکه چه زمانی این ویژگی واتساپ به نسخه پایدار راه پیدا می کند، وجود ندارد. اما این به روز رسانی باید به زودی در دسترس آزمایش کنندگان بتا قرار گیرد. این برنامه پیام رسان همچنین در حال کار برای معرفی چندین ویژگی دیگر است که شامل فیلتر چت گروهی، امکان جستجو بر اساس نام کاربری، قابلیت اشتراک گذاری موسیقی برای تماس های ویدیویی و غیره می شود.

 

 

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.