Google Podcasts سال آینده تعطیل خواهد شد و YouTube Music جایگزین آن می‌شود

آخرین سال فعالیت Google Podcasts

یکی دیگر از برنامه‌های Google به زودی حذف خواهد شد. طبق اخبار منتشر شده، ظاهرا Google Podcasts در سال ۲۰۲۴ وجود نخواهد داشت زیرا Google به دنبال انتقال پادکست‌ها به YouTube Music است. Google Podcasts در سال ۲۰۱۸ روی اندروید راه اندازی شد و بعداً در سال ۲۰۲۰ به وب و iOS راه یافت. اکنون تا سال آینده این اپلیکیشن برای همیشه حذف خواهد شد.

Google Podcasts

Google به دنبال ایجاد یک بخش متمرکز پادکست در YouTube Music بوده و این طرح در حال حاضر در ایالات متحده در حال انجام است در نتیجه کاربران می‌توانند بدون عضویت پولی، پادکست‌ها را در YouTube Music گوش دهندو در اختیار داشته باشند. پادکست‌های YouTube Music در ایالات متحده دارای قابلیت پخش در پس‌زمینه، دانلود آفلاین و امکان ارسال محتوا به بلندگوهای هوشمند است.

گوگل همچنین اعلام کرد که ۲۳ درصد از شنوندگان پادکست، سرویس  Youtube Podcasts را برای گوش دادن به پادکست خود انتخاب کرده‌اند در حالی که تنها ۴ درصد از کاربران به سراغ Google Podcasts رفته‌اند. در نهایت روند انتقال از Google Podcasts به YouTube Music کمی طول می‌کشد، اما Google مطمئن است که این روند تا حد امکان راحت پیش خواهد رفت.

 

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.