قبل از معرفی رسمی Pixel 7a، ویدیویی از جداسازی اجزای آن برای نمایش تعمیرپذیری منتشر شد

نمایشی از تعمیرپذیری گوشی هوشمند میان رده Pixel 7a

PBKreviews به تازگی ویدیویی از Pixel 7a منتشر کرده و اجزای آن را از هم جدا می‌کند تا تعمیرپذیری آن را به نمایش بگذارد. در حالی که پیکسل ۷a شبیه پیکسل ۷ به نظر می‌رسد، اما قابل تعمیرتر از پرچمدار ارزان گوگل است.

به گفته PBKreviews، بر خلاف بسیاری از گوشی‌های هوشمند جدید، می‌توان Pixel 7a را از صفحه نمایش یا پنل پشتی آن جدا کرد. در نتیجه تعویض باتری و دیگر اجزای Pixel 7a در مقایسه با Pixel 7 بسیار ساده‌تر خواهد بود.

نکته‌ی جالب توجه آن است که برای نصب یک باتری جایگزین، فقط باید نمایشگر را جدا کنید. علاوه بر این، PBKreviews نشان داده است که پنل پشتی Pixel 7a فاقد اتصال دهنده به خود دستگاه بوده و این امر تعمیرات را ساده‌تر می‌کند. از سوی دیگر تعداد زیادی پیچ T4، قاب میانی را نگه می‌دارند و همچنین یک پیچ T2 وجود دارد که  باید قبل از دسترسی به باتری جدا شود.

براساس ویدیو متوجه شدیم که پیکسل ۷a باتری کوچک‌تری در مقایسه با پیکسل ۶a دارد و این باتری کوچک با ظرفیت معمولی ۴۳۰۰ میلی آمپر ساعتی عرضه خواهد شد. این درحالی است که Pixel 7 باتری ۴۳۵۵ میلی آمپر ساعتی و Pixel 6a باتری ۴۴۱۰ میلی‌آمپر ساعتی را ارائه می‌دهد در نتیجه می‌توان گفت که ظرفیت Pixel 7a کمتر از مدل‌های قبلی میان‌رده‌های گوگل خواهد بود.

در نهایت PBKreviews امتیاز تعمیرپذیری ۷.۵ از ۱۰ را به Pixel 7a داد و می‌توان گفت که این مدل تعمیرپذیری بالاتری در مقایسه با مدل‌های قبلی دارد زیرا پیکسل ۶a امتیاز ۷ را بدست آورده بود و پیکسل ۷ امتیاز تعمیرپذیری ۶ را بدست آورد و در نهایت PBKreviews به پیکسل ۷ Pro امتیاز تعمیرپذیری ۵.۵ را داد. طبق گزارش‌های منتشر شده، Pixel 7a حدود  ۵۰ پوند و ۵۰ یورو بیشتر از Pixel 6a قیمت خواهد داشت اما باید منتظر اطلاعات و رونمایی رسمی از این گوشی هوشمند گوگل باشیم.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.