DuckDuckGo با هوش مصنوعی ناشناس به دنیای چت‌بات‌ها پا می‌گذارد

DuckDuckGo با هوش مصنوعی ناشناس به دنیای چت‌بات‌ها پا می‌گذارد

DuckDuckGo، موتور جستجویی که به خاطر حفظ حریم خصوصی کاربرانش شناخته می‌شود، گامی دیگر در جهت حفظ حریم خصوصی برداشته و DuckDuckGo با هوش مصنوعی ناشناس را معرفی کرده است. این سرویس جدید به شما امکان می‌دهد تا به صورت کاملاً ناشناس و رایگان با چت‌بات‌های هوش مصنوعی قدرتمند تعامل داشته باشید.

این چت‌بات هوشمند به عنوان واسطه‌ای بین شما و چت‌بات‌ها عمل می‌کند. شما می‌توانید سوالات خود را بپرسید یا درخواست‌هایی را ارائه دهید و DuckDuckGo با هوش مصنوعی ناشناس آنها را به چت‌بات مناسب مانند OpenAI GPT-3.5 Turbo یا Anthropic’s Claude 3 Haiku هدایت می‌کند. در این فرآیند، هرگونه اطلاعات شخصی از سوالات شما حذف می‌شود. خود چت‌بات‌ها فقط آدرس IP DuckDuckGo را می‌بینند، نه آدرس IP شما، و به این ترتیب حریم خصوصی شما حفظ می‌شود.

DuckDuckGo با هوش مصنوعی ناشناس

اولویت اصلی حریم خصوصی 

در حالی که برخی از چت‌بات‌ها ممکن است مکالمات شما را به طور موقت ذخیره کنند، DuckDuckGo با هوش مصنوعی ناشناس به کاربران اطمینان می‌دهد که این داده‌ها ظرف ۳۰ روز حذف می‌شوند و از آنها برای آموزش یا بهبود مدل‌های هوش مصنوعی استفاده نمی‌شود.

استفاده از DuckDuckGo با هوش مصنوعی ناشناس رایگان است، اما برای جلوگیری از سوء استفاده، محدودیت روزانه‌ای برای تعداد تعاملات وجود دارد. کاربران عادی در استفاده معمولی با این محدودیت مواجه نخواهند شد. این برنامه قصد دارد در آینده تعداد چت‌بات‌های موجود را افزایش دهد و گزینه‌های بیشتری را برای کشف قابلیت‌های هوش مصنوعی پیشرفته و گفتگوهای ناشناس به شما ارائه دهد.

DuckDuckGo با هوش مصنوعی ناشناس

DuckDuckGo با هوش مصنوعی ناشناس گامی نوآورانه در جهت محافظت از حریم خصوصی کاربران در دنیای هوش مصنوعی است. این سرویس به شما امکان می‌دهد تا بدون نگرانی از ردیابی یا سوء استفاده از اطلاعاتتان، با هوش مصنوعی تعامل داشته باشید و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

__ تکنو دات مرجع اخبار تکنولوژی __
منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.