Dark Mode در نرم افزار Paint ویندوز ۱۱

حالت تاریک در نرم افزار Paint ویندوز

Dark Mode در نرم افزار Paint ویندوز ۱۱

اگر از طرفداران حالت تاریک (Dark Mode) هستید، یک خبر خوب برایتان داریم. مایکروسافت اعلام کرده است که در به‌روزرسانی نرم افزار Paint برای ویندوز ۱۱ از Dark Mode پشتیبانی می‌کند. این به‌روزرسانی همچنین شامل بهبودهایی در کنترل‌های زوم و سایر قابلیت‌ها خواهد بود.

تنظیمات Dark Mode جدید در Paint را می‌توانید با رفتن به Settings > Personalization > Colors و انتخاب گزینه‌ی Dark در قسمت Choose your app default mode فعال کنید. پس از فعال شدن حالت تاریک، Paint به طور خودکار به یک تم تیره تغییر می‌کند.

Dark Mode در نرم افزار Paint ویندوز ۱۱

علاوه بر این، به‌روزرسانی پیشرفت‌هایی را در تنظیم بزرگنمایی به ارمغان می‌آورد. در واقع تنظیمات پیشفرض Zoom کلاسیک بدون تغییر باقی می‌مانند اما کاربران اکنون می‌توانند با استفاده از نوار لغزنده Zoom، به طور دقیق‌تر بزرگ‌نمایی کنند. علاوه بر این، کاربران می‌توانند مقدار بزرگنمایی سفارشی را با دقت بیشتر تعیین و تنظیم کنند. همچنین معرفی گزینه جدید “fit to screen” امکان بهینه‌سازی سریع سطح زوم با اندازه پنجره را فراهم می‌کند.

علاوه بر بهبود حالت تاریک و زوم، این به روز‌رسانی شامل تعدادی بهبود قابلیت و بهبود گردش کار دیگر نیز خواهد بود. برای مثال تنظیمات بخش Image Properties بهبود یافته و همچنین شاهد بهبود عملکرد کلیدهای دسترسی و کلیدهای میانبر در نرم افزار Paint ویندوز ۱۱ خواهیم بود. آیا هنوز از نرم افزار Paint ویندوز استفاده می‌کنید؟ آیا حالت Dark Mode این نرم افزار برایتان جذاب است؟ نظرات خود را برای ما بنویسید.

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.