ورود لنوو در CES 2024 با هدفون لنوو Yoga True و موس لنوو Yoga Pro

ورود لنوو در CES 2024 با هدفون لنوو Yoga True و موس لنوو Yoga Pro

امروز طی رویداد CES 2024، شرکت Lenovo دو محصول جدید از سری Yoga معرفی کرد که این دستگاه یک هدفون لنوو Yoga True و موس لنوو Yoga Pro بودند. مشخصات و قیمت نهایی که برای این محصولات تعیین شده است نشان می دهد که این دستگاه ها می تواند در بازار جهانی جایگاه خوبی را کسب کنند.

هدفون لنوو Yoga True

مشخصات هدفون لنوو Yoga True

این دستگاه برای تکمیل طراحی سنتی کامل سری Lenovo Yoga ایجاد شده اند. این هدفون سطح بی‌سابقه‌ای از تطبیق‌پذیری را ارائه می‌دهد و با هر رایانه شخصی یوگا جفت می‌شود و با آن تعامل دارد.

یکی از ویژگی‌های برجسته هدفون لنوو Yoga True امکان جابه‌جایی یکپارچه بین چندین دستگاه، انطباق با نیازهای پویای کاربران هنگام جابجایی بین حالت‌های کار و سرگرمی است. این هدفون با از بین بردن نیاز به جفت شدن مجدد خسته کننده، تجربه کاربری را ساده می کند.

همچنین، در با حذف فعال نویز که دارای سه میکروفون در هر گوشی است، کاربران می توانند خود را در دنیایی از صدای خالص غوطه ور کنند. کنترل های لمسی نیز به شکل راحتی در دسترس هستند و برای آزادی عمل در تماس ها و بهبود تعامل کلی کاربر ارائه می دهند.

این هدفون در مدت زمان طولانی کاملا قابل استفاده است، و شارژدهی سریع را پشتیبانی می کند که همیشه آماده همراهی کاربر در زمان نیاز می باشد.

هدفون لنوو Yoga True در ژوئن ۲۰۲۴ با قیمت پایه ۶۹.۹۹ دلار در دسترس خواهد بود.

موس لنوو Yoga Pro

مشخصات موس لنوو Yoga Pro

موس لنوو Yoga Pro که در نمایشگاه CES 2024 رونمایی شد، تجربه سنتی ماوس را به اوج می رساند. این ماوس راحتی و عملکرد کاربر را با مهندسی بهینه شده سیستم، سازگاری چند دستگاه بلوتوث و دکمه های قابل برنامه ریزی در اولویت قرار می دهد.

تنظیمات DPI 3 مرحله ای که در این دستگاه وجود دارد در حین کاربری تا ۴۰۰۰ نقطه در اینچ کنترل دقیق مکان نما را فراهم می کند. این ماوس با باتری ۳۸۰ میلی آمپر ساعتی کار می کند، به شما این امکان را می دهد که از آن برای مدت زمان بیشتری بین شارژ استفاده کنید، مطابق با تعهد لنوو به راحتی و بهره وری است.

انتظار می رود موس لنوو Yoga Pro از آوریل ۲۰۲۴ با قیمت پایه ۳۹.۹۹ دلار در دسترس باشد.

نمایشگاه CES 2024 جایگاه شرکت لنوو را که در خط مقدم نوآوری با ارائه دستگاه های خاص است کاملا تثبیت می کند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.