BOE کارخانه جدید صفحه نمایش OLED را تا سال ۲۰۲۵ در ویتنام افتتاح می کند

BOE کارخانه جدید صفحه نمایش OLED را تا سال ۲۰۲۵ در ویتنام افتتاح می کند

مطابق با اطلاعاتی که دریافت شده، شرکت BOE چین قصد دارد تا به تازگی کارخانه جدیدی را در ویتنام راه اندازی کند تا تقاضای رو به رشد اپل برای نمایشگرهای OLED و LCD کوچک و متوسط ​​را مطابق با درخواست ها پیش ببرد. اخیرا نیز خبرگذاری رویترز برای اولین بار از برنامه های BOE برای ساخت کارخانه در ویتنام شمالی در اوایل سال جاری خبر داده بود.

BOE

مشخصات بخش تولید جدید BOE

این کارخانه تولید نمایشگر در شهر Bac Ninh برای ساخت انواع مختلف مدل های نمایشگر کوچک و متوسط، مانند دیود ساطع کننده نور آلی (OLED) و نمایشگر کریستال مایع (LCD) تمرکز خواهد کرد. این محصولات عمدتاً توسط اپل استفاده می شوند و انتظار می رود که کارخانه تا سال ۲۰۲۵ به طور کامل شروع به تولید کند.

فرآیند تولید مدل های نمایشگر، در این پروسه اجزای جداگانه برای تشکیل یک پنل کاربردی به هم متصل می شوند، که بخش مهمی از ساخت این محصولات را تشکیل می دهد. بیشتر در این بخش فرآیندی که بر روی محصول نیمه تمام پنل تکمیل می شود، یک ماژول نمایش ایجاد می شود که می تواند به بخش نهایی متصل شود.

تصمیم BOE برای راه اندازی چنین کارخانه ای تولید نمایشگر در Bac Ninh بیشتر به خاطر درخواست اپل بوده است. بدین صورت دیگر کنترل کارخانه‌های تامین‌کننده پنل‌های ابن شرکت آسان تر خواهد بود، و این شرکت نیازی به بازدید از ویتنام و چین برای تایید طیف وسیعی از خط های تولید را نخواهد داشت. علاوه بر این، اگر BOE ساخت این مدل ها را در این شهر آغاز کند، تامین کنندگان تجهیزات بازرسی می توانند سریع تر نتایج مطلوبی دریافت کنند.

BOE

پروژه های BOE برای آینده

در حال حاظر، BOE قصد دارد تا صفحه نمایش های OLED را برای آیفون SE4 عرضه کند که انتظار می رود برای اولین بار در سال آینده از این فناوری استفاده خواهد کرد. انتظار می رود از یک صفحه نمایش ۶.۱ اینچی OLED برای iPhone SE4 استفاده شود که با قیمتی رقابتی در حدود ۴۰ دلار داشته باشد که به BOE فرصتی برای افزایش تولید پنل می دهد.

تاسیس کارخانه جدید BOE در Bac Ninh باعث می شود تا دید کلی تعدادی از تامین کنندگان پنل های کارخانه اپل تغییر خواهد داد، و زنجیره عرضه محصولات نمایشگر کوچک و متوسط ​​اپل را نیز افزایش خواهد یافت. در نتیجه، هر دو شرکت از این مشارکت سود خواهند برد،که به رشد و توسعه فناوری صفحه نمایش در سال های آینده کمکی بسزایی می کند.

BOE با گسترش شرکت خود در ویتنام شمالی، موقعیت بازاریابی و توسعه محصولات را به عنوان تامین کننده اصلی اپل، بیشتر خواهد کرد. همچنین با شروع کار کارخانه در سال ۲۰۲۵، یک گام مهم در مشارکت مداوم بین BOE و اپل شکل خواهد گرفت که در زمینه های توسعه و پیشرفت فناوری نمایشگر برای مصرف کنندگان در سراسر جهان برداشته خواهد شد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.