Big Plans در سی دی پروجکت به عنوان بازی جدید ویچر در راه است

سی دی پروجکت
Big Plans در سی دی پروجکت به عنوان بازی جدید ویچر در راه است

 

شرکت سی دی پروجکت سازنده بازی های ویدیویی معروف ویچر ، در حال کار بر روی چیزی بزرگ است. آنها شروع به ساخت یک سه گانه جدید در سری ویچر به نام “Polaris” کرده اند. این خبر مستقیماً از آدام بادوفسکی، یکی از مدیران عامل مشترک جدید این شرکت می آید. آنها قصد دارند تا اواسط سال جاری حدود ۴۰۰ نفر روی این پروژه کار کنند.

سری ویچر با فروش بیش از ۷۵ میلیون بازی از زمان عرضه اولین بازی در سال ۲۰۰۷ بسیار موفق بوده است. اما هنوز تاریخ انتشاری برای این بازی جدید مشخص نشده است. کارشناسان فکر می کنند ممکن است حدود سال ۲۰۲۶ یا ۲۰۲۷ منتشر شود.

در همین حال، سی دی پروجکت نیز به گام‌ های بعدی خود پس از Cyberpunk 2077 فکر می‌کند که در ابتدا با مشکلات زیادی روبرو شد. آنها بسیاری از این مشکلات را برطرف کرده اند و اکنون بیش از ۲۵ میلیون نسخه فروخته شده است. آنها حتی در مورد ساخت دنباله ای برای سایبرپانک به نام Orion صحبت می کنند. در حال حاضر، فقط در مراحل اولیه برنامه ریزی است.

 

این شرکت همچنین در نظر دارد ویژگی های چند نفره را به بازی های خود اضافه کند، اما هنوز جزئیات زیادی در مورد آن به اشتراک گذاشته نشده است. آن‌ها همچنین به دنبال استفاده از هوش مصنوعی (AI) برای کمک به ساخت بازی هستند، اما فکر نمی‌کنند هوش مصنوعی از مردم سلب کند.

پس از راه اندازی سخت سایبرپانک شرکت ، سی دی پروجکت چیزهای زیادی یاد گرفت. بدوفسکی گفت که آنها اکنون در مدیریت نحوه ساخت بازی ها بهتر هستند. آن‌ ها می‌خواهند مطمئن شوند که هنگام انتشار بازی‌های جدید خود، مشکلاتی را که با سایبرپانک داشتند، نداشته باشند. بنابراین، اتفاقات زیادی در سی دی پروجکت رخ می دهد. با بازی‌های جدید ویچر و بازی‌های بیشتر در افق، طرفداران چیزهای زیادی باید منتظر باشند.

 

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.