۱۰ گوشی پرطرفدار جهان در هفته‌های اخیر

لیست 10 گوشی پرطرفدار پرفروش جهان

همانطور که می‌دانید آیفون ۱۵ (iPhone 15) به تازگی معرفی و به بازار عرضه شد؛ به همین دلیل در هفته‌های اخیر جز پرفروش‌ترین و پرطرفدارترین گوشی‌های هفته بوده است. از سوی دیگر شیائومی نیز در هفته‌های گذشته گوشی Redmi Note 13 را معرفی کرد که این گوشی نیز مورد توجه قرار گرفت.

یکی دیگر از گوشی‌های پرطرفدار هفته‌های اخیر، سامسونگ گلکسی اس ۲۳ اولترا (Samsung Galaxy S23 Ultra) بوده که جدیدترین مدل پرچمدار سامسونگ محسوب می‌شود. البته با توجه به رونمایی از سری جدید آیفون، گوشی پرچم‌دار سامسونگ در جایگاه چهارم این لیست قرار گرفته‌ است.

در ادامه‌ی لیست پرطرفدارترین گوشی‌های جهان، شاهد آیفون ۱۱ و پس از آن ردمی نوت ۱۳ وانیلی (Redmi Note 13) و گلکسی A54 سامسونگ (Samsung Galaxy A54) هستیم.

Redmi Note 13

در جایگاه آخر ۱۰ گوشی پرطرفدار جهان، Redmi Note 12 Pro قرار گرفته است. به طور کلی می‌توان گفت که در هفته‌های اخیر، محصولات اپل و شیائومی بیشتر مورد توجه بودند و بیشترین فروش را داشته‌اند.

نکته‌ی عجیب آن است که آیفون ۱۵ پلاس تنها یک هفته در بین ۱۰ گوشی برتر دوام آورد و این موجب ناامیدی اپل خواهد شد. در ادامه، لیست کامل ۱۰ گوشی پرطرفدار جهان در هفته‌های اخیر را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

لیست ۱۰ گوشی پرطرفدار جهان در هفته‌های اخیر

  1. Apple iPhone 15 Pro Max
  2. Xiaomi Redmi Note 13 Pro+
  3. Xiaomi Redmi Note 13 Pro
  4. Samsung Galaxy S23 Ultra
  5. Apple iPhone 15 Pro
  6. Apple iPhone 11
  7. Xiaomi Redmi Note 13
  8. Samsung Galaxy A54
  9. Apple iPhone 15
  10. Xiaomi Redmi Note 12 Pro

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.