گوشی گوگل Pixel 8 با صفحه نمایش کوچکتری عرضه خواهد شد

گوشی گوگل Pixel 8 با صفحه نمایش کوچکتری عرضه خواهد شد

اندازه صفحه نمایش گوشی های هوشمند در حال حاظر به شکلی شده است که تقریبا اندازه های یکسانی را دارند، و  اکنون گوشی هوشمندی وجود ندارد که صفحه نمایش آن کوچک تر باشد. ما به تازگی، Google اطلاعاتی از یک گوشی هوشمند تاشو را منتشر کرده است ، و نقطه قابل توجه این خبر این است که این شرکت قصد دارد تا در این مدل از صفحه نمایش کوچک استفاده کند.

گوگل Pixel 8

مشخصات گوگل Pixel 8

بر اساس اخباری که راس یانگ اعلام کرده است، این گوشی هوشمند گوگل Pixel 8 نام دارد، و صفحه نمایش کوچکتری خواهد داشت. در حال حاظر انتظار می رود تا این گوشی از یک صفحه نمایش ۶.۱۶ اینچی استفاده کند که نسبت به صفحه نمایش ۶.۷ اینچی پیکسل ۸ پرو کوچکتر محسوب می شود. منتقدان ادعا دارند که این شرکت این محصول را به همراه یک پنل ۶.۲ اینچی به بازار عرضه خواهند کرد.

همجنین، مطابق با اطلاعات دریافتی ممکن است تا نمایشگر گوگل Pixel 8 از سامسونگ تهیه شود. گفته می شود تولید پنل می تواند از ماه می آینده آغاز شود. زمانی معینی برای معرفی این سری بیان نشده است ولی انتظار می رود تا گوشی‌های پرچمدار گوگل پیکسل ۸ و ۸ پرو در ماه اکتبر به طور رسمی معرفی شوند. همانند گذشته این شرکت این مدل را در Google I/O به نمایش خواهد گذاشت.

گوگل Pixel 8

در همایش Google I/O، علاوه بر رونمایی از گوگل Pixel 8، این شرکت از چند محصول جدید از جمله Pixel 7a، گوشی هوشمند Pixel Fold و تبلت پیکسل را نیز رونمایی خواهد کرد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.