گوشی هوشمند آنر X9b چه قابلیت ها و فناوری های جدید را ارائه خواهد کرد؟

مقاومت و فناوری های جدید به کار رفته در آنر X9b

گوشی هوشمند آنر X9b چه قابلیت ها و فناوری های جدید را ارائه خواهد کرد؟

گوشی هوشمند آنر X9b قرار است در تاریخ ۱۵ فوریه به طور انحصاری از طریق آمازون آنلاین در هند عرضه شود. این گوشی پس از آنر ۹۰ ۵G که در سپتامبر سال گذشته معرفی شد، دومین محصول این برند در هند خواهد بود.

آنر X9b به لطف تیزرهای متعدد این شرکت سروصدای زیادی در اینترنت به پا کرده است. حال، در حالی که منتظر عرضه رسمی هستیم، HTech مشخصات نمایشگر این گوشی را تایید کرده و به مقاومت در برابر سقوط ۳۶۰ درجه با فناوری جهشی اشاره کرده است.

مقاومت آنر X9b

HTech اعلام کرده است که آنر X9b اولین گوشی در صنعت است که گواهی پنج ستاره مقاومت در برابر سقوط را از SGS سوئیس دریافت کرده است. این گوشی دارای صفحه نمایش ۶.۷۸ اینچی ۱.۵K با ۴۲۹PPI، ۱.۰۷ میلیارد رنگ، طیف رنگی ۱۰۰ درصد DCI-P3، نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز و کاهش نوردهی PWM 1920 هرتز می باشد.

گوشی هوشمند آنر X9b

فناوری جهشی آنر

فناوری نمایشگر ضد ضربه جهشی، دوام و پایداری گوشی را تضمین می کند. این شرکت می گوید ساختار جذب ضربه در اطراف گوشی مقاومت چشمگیری در برابر سقوط از ارتفاع ۱.۵ متری ارائه می دهد. گفته می شود این گوشی “از تمام وجوه و چهار گوشه، حتی روی سطوح سخت مانند مرمر، محافظت ۳۶۰ درجه ارائه می دهد.”

این گوشی فناوری جهشی را معرفی می کند که ادعا می شود هم در برابر سقوط و هم در برابر پاشش آب مقاوم است که با تست غوطه ور شدن ۱۵ ثانیه ای و گواهینامه مقاومت در برابر آب و گرد و غبار IP53 تأیید شده است.

طراحی شکاف در سطح میکرو مانند کیسه هوا عمل می کند و در هنگام ضربه تغییر شکل می دهد و انرژی را جذب می کند.

این گوشی دارای فناوری نوآورانه نمایشگر شبانه سیرکادین است که به طور خاص برای بهبود کیفیت خواب کاربر در هنگام استفاده در شب طراحی شده است. این فناوری نور آبی مضر را فیلتر کرده و به طور طبیعی دمای رنگ صفحه را تغییر می دهد.

گوشی هوشمند آنر X9b

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.