گوشی شیائومی ۱۲ لایت NE نسخه ری‌بند شیائومی Civi 2 خواهد بود

آماده سازی برای عرضه در بازار های جهانی

گوشی شیائومی ۱۲ لایت NE نسخه ری‌بند شیائومی Civi 2 خواهد بود

در سال های اخیر شاهد تغییر اسم گوشی های مختلف توسط شیائومی بودیم که نسبت به بازار و منطقه عرضه ایجاد کرده است. حتی علاوه بر تغییر نامگذاری، شاهد تغییراتی در بخش سخت افزاری و طراحی گوشی ها نیز بودیم. حالا گزارش های جدیدی منتشر شده که اشاره می‌کند نسخه ری بند Civi 2 به زودی توسط شیائومی در بازار های جهانی عرضه خواهد شد.

این نسخه ری‌بند با عنوان شیائومی ۱۲ لایت NE شناخته می‌شود. نسل قبلی این گوشی با فروش قابل توجهی در سطح بازار جهانی مواجه شده بود و حالا شیائومی امیدوار است بتواند این موفقیت را در این نسخه نیز اعمال کند. این گوشی در گواهی IMEI مشاهده شده و شماره مدل ۲۲۱۰۱۲۹SG برای آن در نظر گرفته شده است. بخاطر قرارگیری حرف G در آخر شماره سریال، به طور واضح به عرضه این گوشی در بازار های جهانی تاکید شده است.

با توجه به تمامی شواهد موجود، انتظار می‌رود گوشی جدید شیائومی به طور مستقیم در بازار های جهانی عرضه شود. از آنجایی که گوشی Civi 2 در چین عرضه شد، قطعا گوشی بعدی این شرکت به غیر از بازار چین عرضه خواهد شد. همچنین پسوند Lite نشان می‌دهد این گوشی در کشور های زیادی در دسترس خواهد بود. بیایید نگاهی به مشخصات احتمالی این گوشی بیاندازیم.

مشخصات گوشی شیائومی ۱۲ لایت NE

مشخصات گوشی شیائومی 12 لایت NE

طبق اطلاعات به دست آمده، گوشی ۱۲ لایت NE شیائومی مجهز به تراشه کوالکام اسنپدراگون ۷ نسل یک خواهد بود، این در حالی است که نسل قبلی از تراشه اسنپدراگون ۷۷۸ بهره‌مند. برای دوربین اصلی این گوشی نیز از یک سنسور ۵۰ مگاپیکسل استفاده خواهد شد که در مقایسه با سنسور ۱۰۸ مگاپیکسل نسل قبل عملکرد ضعیفی خواهد داشت.

برای دوربین اولتراواید شاهد بهره‌گیری از سنسور ۲۰ مگاپیکسل هستیم که در نسخه قبل دارای سنسور ۸ مگاپیکسل بود. برای دوربین سلفی سناریو های مختلفی وجود دارد، در نسخه قبل فقط یک سنسور وجود داشت و حالا اگر نسخه جدید ری‌بند یک گوشی دیگر باشد، قطعا طراحی متفاوتی خواهد داشت. چون گوشی شیائومی Civi 2 مجهز به دوربین سلفی دوگانه است که از قابلیت اولتراواید پشتیبانی می‌کند.

همچنین در گوشی ۱۲ لایت NE شاهد بهره‌گیری از باتری ۴۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی هستیم که در نسخه قبل دارای ظرفیت ۴۳۰۰ میلی‌آمپر ساعتی بود. نکته جالب اینکه این گوشی با شماره سریال ۲۲۱۰۱۲۹SG قبلا در گواهی FCC ثبت شده بود و این نشان می‌دهد زمان زیادی برای رونمایی این گوشی باقی نمانده است.

طبق اطلاعات منتشر شده از گواهی FCC، این گوشی با پیکربندی حافظه ۱۲۸/۶ گیگابایت، ۱۲۸/۸ گیگابایت و ۲۵۶/۸ گیگابایت روانه بازار خواهد شد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی__

منبع gsmarena

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.