گوشی سامسونگ گلکسی S23 اولترا در گواهی ۳C ثبت شد

گوشی سامسونگ گلکسی S23 اولترا در گواهی ۳C ثبت شد

طبق گزارش های منتشر شده، سری گلکسی S23 اوایل سال آینده معرفی خواهد شد. بخاطر همین موضوع، قدرتمندترین نسخه این سری یعنی S23 اولترا در گواهی ۳C چین قرار گرفته است. این دستگاه با شماره مدل SM-S9180 در این گواهی قرار گرفته است. طبق اطلاعات ذکر شده در این سایت، این گوشی مجهز به شارژر ۲۵ واتی با ۱۱ ولت و ۲.۲۵ آمپر خواهد بود.

این عدد در مقایسه با شارژر گلکسی ۲۲ اولترا که از شارژ ۴۵ واتی پشتیبانی می‌کرد ضعیف تر خواهد بود. اما با توجه به اینکه تفاوتی میان زمان شارژ گلکسی S21 اولترا و گلکسی S22 اولترا وجود نداشت، احتمال می‌رود زمان شارژ شدن گوشی در این نسخه نیز تفاوت زیادی نداشته باشد. همچنین احتمال می‌رود سامسونگ از فناوری شارژ جدید برای بهبود زمان در گلکسی S23 اولترا استفاده کند.

مشخصات احتمالی گوشی سامسونگ گلکسی S23 اولترا

تست های قبلی نشان می‌دهد زمان شارژ شدن گلکسی S22 اولترا زمان زیادی برای کامل شدن صرف می‌کند، با این تفاوت که گلکسی S21 اولترا با شارژر ۲۵ واتی زمان نسبتا خوبی در مقابل شارژر ۴۵ واتی S22 اولترا دارد. بخاطر همین به نظر می‌رسد سامسونگ یک فناوری جدید برای بهره‌گیری خوب از زمان و همچنین سرعت شارژ شدن در گلکسی S23 اولترا استفاده خواهد کرد.

البته احتمال اینکه سامسونگ از دو نسخه شارژر برای این نسخه استفاده کند وجود دارد. یعنی یک نسخه از گوشی با پشتیبانی از شارژ ۲۵ واتی عرضه شود و نسخه دیگر با پشتیبانی از شارژ ۴۵ واتی روانه بازار خواهد شد که عملکرد بسیار بهبود یافته‌ای از لحاظ سرعت نسبت به نسخه های قبل ارائه خواهد کرد.

بر اساس گزارش ها، گلکسی S23 اولترا دارای ابعاد شبیه به S22 اولترا خواهد بود و از نظر ظاهری هیچ تفاوتی میان نسخه جدید و نسل قبلی وجود نخواهد داشت. همچنین انتظار می‌رود سنسور دوربین ۲۰۰ مگاپیکسل به همراه تراشه قدرتمند اسنپدراگون ۸ نسل ۲ معرفی شود. گزارش های جدید حاکی از فعالیت سامسونگ روی تراشه کوالکام برای نسخه های پرچمدار است و از تراشه های سری اگزینوس در گوشی های میان رده استفاده خواهد کرد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی__

منبع gsmarena

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.