گوشی آیفون ۱۵ اولترا جایگزین آیفون ۱۴ پرومکس خواهد شد

تغییر نامگذاری قدرتمندترین آیفون بعد از سال ها

شرکت اپل در هفته های اخیر سری آیفون ۱۴ را با تغییر زیاد معرفی کرد، حالا طبق گزارش ها و اطلاعات به دست آمده، این شرکت کوپرتینویی در نظر دارد سری آیفون ۱۵ را با تغییرات مختلفی نسبت به نسل فعلی معرفی کند. گزارش ها حاکی از آن است که نسخه پرومکس نسل بعدی، با پسون اولترا معرفی خواهد شد که از نظر طراحی هم تفاوت های زیادی با آیفون ۱۴ پرومکس خواهد داشت.

طبق آخرین گزارش مارک گورمن از بلومبرگ، غول کوپرتینویی در نظر دارد نسخه قدرتمند آیفون ۱۵ را با پسوند اولترا معرفی کند. این شرکت از حالا فعالیت خود را روی طراحی و ساخت این گوشی آغاز کرده است. طبق اطلاعات به دست آمده، بعد از آیفون ۱۲ که سال ۲۰۲۰ رونمایی شد، بلاخره تغییرات زیادی در بخش طراحی خواهند داشت و مهم ترین تغییر هم مربوط به استفاده از درگاه USB-C در این گوشی ها خواهد بود.

احتمال اینکه تمامی نسخه های سری آیفون ۱۵ مجهز به دوربین سلفی پانچ شکل باشند وجود دارد و بخاطر همین طراحی، به احتمال زیاد شاهد بهره‌گیری از حالت داینامیک آیلند در تمامی نسخه ها خواهیم بود. همانطور در جریان هستید، در سری آیفون ۱۴ فقط نسخه های پرو و پرومکس مجهز به این ویژگی بودند که انتظار می‌رود در نسل بعدی، تمامی نسخه ها از این ویژگی بهره‌مند شوند.

آزمایش روی گوشی آیفون ۱۵ اولترا

اپل دو سال است که به طور مداوم در حال آزمایش روی محصولات خود است و مهم ترین تغییری که در نسل فعلی شاهد بودیم، حذف نسخه های مینی بعد از ۲ سال بود که جایگزین آن نسخه پلاس شد. همچنین استفاده از پسوند اولترا با توجه به اینکه اپل واچ جدید این شرکت با پسوند اولترا معرفی شد، بعید و دور از ذهن نیست.

بخاطر عملکرد نه چندان مناسب سری مینی آیفون ها در فروش، این شرکت کوپرتینویی تصمیم به جایگزینی آن با مدل پلاس کرد که طبق آخرین گزارش های به دست آمده، فروش این نسخه نیز چندان جالب نیست. بخاطر همین موضوع نیز، اپل تولید نسخه های آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پلاس را کاهش داده تا بتواند فروش نسخه های پرو را افزایش دهد.

درکل تمامی محصولات اپل کاربران خاص خود را دارد و بازار این شرکت از گذشته تا به امروز حفظ شده و این شرکت برای ارائه ویژگی های جدید، مجبور به استفاده از حالت های مختلف در طراحی و قیمت گذاری است تا بتواند به فروش ایده‌آل خود در بازار های جهانی نسبت به رقبا برسد. البته انتظار می‌رود به خاطر تغییرات احتمالی در سری آیفون ۱۵، این شرکت بتواند به خواسته خود در فروش و تولید آیفون ها برسد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی__

منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.