گلکسی M15 سامسونگ با باتری غول‌پیکر!!!

گلکسی M15 سامسونگ با باتری غول‌پیکر، نوید یک عمر طولانی را می‌دهد

سامسونگ در سال‌های اخیر به‌طور مداوم در حال بهبود عملکرد باتری گوشی‌های هوشمند خود بوده است. این شرکت با معرفی باتری‌های بزرگ‌تر و فناوری‌های شارژ سریع‌تر، به کاربران این امکان را می‌دهد تا بدون نگرانی از تمام شدن شارژ، از گوشی خود استفاده کنند.

گلکسی M15

سامسونگ اوایل ماه جاری گلکسی A15 را در ویتنام معرفی کرد و حالا به نظر می رسد مشغول کار روی گلکسی M15 است. همانطور که برای سری M معمول است، به نظر می رسد این گوشی یک گلکسی A15 تغییر نام یافته با یک تغییر هیجان انگیز و غول پیکر باشد.

در حالی که A15 در هر دو نسخه ۴G و ۵G دارای باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی است، شایعات حاکی از آن است که گلکسی M15 با داشتن یک باتریگلکسی M15 ساعتی، بازی را به سطح بالاتری خواهد برد. این یعنی ۲۰ درصد ظرفیت بیشتر و باید طول عمر باورنکردنی را با یک بار شارژ تضمین کند. متأسفانه، هنوز هیچ مشخصات دیگری برای M15 فاش نشده است، اما اگر در هر جنبه دیگری به جز این باتری غول پیکر، کپی برابر اصل A15 باشد، تعجب نخواهیم کرد.

گلکسی M15

شاید تعجب کنید که چرا به سری M با دستگاه‌هایی نیاز است که با نمونه‌های سری A خود یکسان هستند، به جز چند ویژگی اضافی در اینجا و آنجا، مانند این مورد. ما هم همین سوال را داشته‌ایم، اما واقعاً نمی‌دانیم. راه‌های سامسونگ گاهی اوقات مرموز است.

به هر حال، حالا که افشاگری‌های مربوط به M15 شروع شده است، فقط زمان می‌برد تا چیزهای بیشتری در مورد آن کشف کنیم، پس منتظر اخبار بیشتر از تکنودات بمانید.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.