گوشی هواوی P60 Pro عکسی خیره کننده از ماه ثبت می‌کند

گوشی هواوی P60 Pro عکسی خیره کننده از ماه ثبت می‌کند

هواوی P60 Pro دارای دوربینی است که بزرگترین دیافراگم در بین دستگاه های تلفن همراه ارائه می کند، و این موضوع بدون اشاره به زوم اپتیکال قدرتمند ۳k به لطف لنز تله فوتو جدید می باشد. اخیرا رئیس شرکت Huawei قدرت دوربین این گوشی پرچمدار را با انتشار تصویری از یک رویداد نادر به دید عموم گذاشته است، در این تصویر سیاره زهره در نزدیکی به هلال ماه می درخشد.

گوشی هواوی P60 Pro

بیان کامل از تصاویر گرفته شده توسط هواوی P60 Pro

در شب ۲۴ مارس ۲۰۲۳  یکی از نادرترین اتفاق های ممکن رخ داده بود که در آن همسویی مشتری، زهره و مریخ را به وضوح از مکان های مختلف در سراسر قابل مشاهده بود. این تصاویر همچنین هلال برجسته ماه را نشان می دهد که برای مدت کوتاهی سیاره زهره را در کنار نقطه بالایی ماه نگه داشته تا به روشن شدن سیاره در آسمان شب کمک کند.

این پدیده خارق‌العاده این فرصت را به هواوی داد تا برای نمایش قدرت هواوی P60 Pro برای رتبه بندی در DxOMark به عنوان یک پرچمدار خاص نام نویسی کند. این پرچمدار اخیراً توسط سایر مدل های بزرگ مانند Samsung Galaxy S23 Ultra نیز با دوربین های جدید Ultra Lighting XMAGE مقایسه شده است.

گوشی هواوی P60 Pro

مشخصات دوربین گوشی هواوی P60 Pro

هواوی P60 Pro دارای یک ماژول تله فوتو ۹۰ میلی متری با لنز “F2.1 Large Aperture” و همچنین زوم “۲۰۰x” (دیجیتال) است. این پتانسیل عملکرد قدرتمند در نور کم را می توان به تصاویر گرفته شده واضح از قمر بیرونی زهره بیشتر کشف کرد که توسط یکی از مدیران هواوی در Weibo با اشاره ای از P60 Pro انتشار داده شده است.

این عکس که توسط کارکنان مالزی هواوی گرفته شده است، تصویر بافت مصنوعی را از ماه به تصویر کشیده است ولی در مقایسه با دیگر رقبا دوربین به کار رفته تصویر بسیار واضحی را از این رویداد به نمایش گذاشته است. به نظر می رسد این شرکت تنظیمات و استاندارد های موجود برای دوربین های گوشی هوشمند را به نحوی خاص تغییر داده است و این بار به دوربین هواوی P60 Pro اجازه داده است که تا با هوش مصنوعی خود عکاسی های خود را انجام دهد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.