کیبورد iFLYTEK T8 Spark Edition با ویژگی هوش مصنوعی

 کیبورد iFLYTEK T8 Spark Edition با ویژگی هوش مصنوعی

شرکت iFLYTEK به تازگی یکی از محصولات بسیار خاص خود را معرفی کرده است،  که یک کیبورد مجهز به هوش مصنوعی می باشد که در انواع رنگ قرمز و زرد عرضه می شود. این محصول iFLYTEK T8 Spark Edition نام دارد و با قیمت ۷۹۹ یوان (۱۰۹ دلار) در بازار جهانی عرضه می شود.

iFLYTEK T8 Spark Edition

ویژگی های کیبورد iFLYTEK T8 Spark Edition

iFLYTEK T8 Spark Edition دارای طرح بندی ۸۷ کلیدی است و از سوییچ های G Pro G Dalong استفاده می کند که به کیفیت معروف هستند. با قالب گیری دوگانه و کلاهک PBT دوام را فراهم می کند. این صفحه کلید با ارائه تطبیق پذیری از طریق جابجایی هات و کلیدهای N، اتصال یکپارچه را با سه حالت و قابلیت اتصال به سه دستگاه ارائه می دهد. دارای ۱۷ حالت نورپردازی RGB است و امکان تنظیم آسان صدا و نور را با چرخ اسکرول فراهم می کند.

ویژگی برجسته این مدل شناختی داخلی iFLYTEK Spark است که نشان دهنده پیشرفت قابل توجهی در ادغام هوش مصنوعی است. این مدل به کاربران این امکان را می دهد که با وارد کردن موضوع، پاورپوینت ارائه کنند. علاوه بر این، صفحه کلید ویژگی های هوش مصنوعی مانند تایپ با هوش مصنوعی، پرسش و پاسخ هوش مصنوعی و خلاصه سازی هوش مصنوعی را ارائه می دهد.

iFLYTEK T8 Spark Edition

این کیبورد از تایپ صوتی، ترجمه، رونویسی صدا و تصحیح خطای هوشمند پشتیبانی می کند که از عملکردهای چند زبانه پشتیبانی می کند. همچنین، در این محصول از ۲۳ لهجه و ۶۶ زبان خارجی پشتیبانی می شود، اما کاربران macOS باید از محدودیت های زبانی بالقوه آگاه باشند.

iFLYTEK T8 Spark Edition همچنین عملکردهای عالی مانند گرفتن اسکرین شات، جستجو و یادداشت برداری را ارائه می دهد. این محصول دارای سه نوع زیرنویس برای کنفرانس ها است که زیرنویس های بلادرنگ را ارائه می دهد. گیمرها از حالت بازی اختصاصی بهره می برند که به طور خودکار صدا را به متن تبدیل می کند و امتیازات درون بازی را استخراج می کند. کاربران علاقه مند می توانند این دستگاه را از طریق سایت JD.com در چین تهیه نمایند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.