کیا EV9 یک رقیب توانمند برای شاسی بلند های برقی

کیا EV9 یک رقیب توانمند برای شاسی بلند های برقی

کیا EV9 که اواخر امسال رونمایی شد، با معرفی ترکیبی از ابعاد و ویژگی‌های جدید که باعث شد تا در بازار شاسی‌بلندهای الکتریکی آمریکا سر و صدای زیادی به پا کند. شرکت Kia با این نسخه جدید بر تنوع تاکید دارد و ادعا می کند این مدل می تواند گزینه مناسبی برای نیازها و سبک های مختلف زندگی باشد.

کیا EV9

مشخصات خودروی کیا EV9

کیا EV9 با طول ۶۰۰ سانتی متر، فضای زیادی را برای تعطیلات خانوادگی یا تعطیلات آخر هفته ارائه می دهد. اما این فقط در مورد اندازه نیست. وجود مدل های مختلفی چون Light RWD تا GT-Line AWD، باعث شده تا هر نسخه بخش متفاوتی از بازار را هدف قرار بدهد و به صاحبان بالقوه امکان می دهد بهترین گزینه را انتخاب کنند.

با شروع با مدل پایه Light RWD، شما یک باتری ۷۶.۱ کیلووات ساعتی دریافت می کنید که ۲۲۳ مایل برد و ۲۱۵ اسب بخار قدرت دارد. حتی در سطح پایه خود، کیا EV9 از راحتی خود برای مشتریان کم نمی کند. شارژ وایرلس موبایل، صندلی‌های قابل تنظیم برقی در ۸ جهت با برق و تهویه مطبوع، و چراغ‌های جلو پروژکتور LED به‌صورت استاندارد ارائه می‌شوند. اما اگر خواستار ویژگی های بیشتری باشید، می توانید مدل RWD سبک وزن با باتری ۹۹.۸ کیلووات را انتخاب کنید که به راحتی مسافت کامل را ۳۰۰ کیلومتر افزایش می دهد، صندلی کاپیتان ردیف دوم و حتی سانروف جلو را اضافه می کند.

کیا EV9

البته هنوز این شرکت قیمت اصلی این خودرو را مشخص نکرده است. این نکته خیلی مهم است، زیرا مقرون به صرفه بودن عامل مهمی در پذیرش گسترده خودروهای الکتریکی است. با این حال، با این سطح از تفاوت در اندازه باتری، قدرت و ویژگی ها، به نظر می رسد کیا می خواهد به بخش وسیع تری از بازار دست پیدا کند. بنابراین اگر به دنبال یک SUV الکتریکی هستید که از نظر اندازه یا گزینه‌ها به خطر نیفتد، کیا EV9 قطعاً ارزش رادار شما را دارد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.