کپی متن از عکس‌ها در اندروید با Phone Link، فقط با چند کلیک!

کپی متن از عکس‌ها در اندروید با Phone Link، فقط با چند کلیک!

Phone Link، راه حل Microsoft برای همگام‌سازی و اتصال گوشی‌های هوشمند اندرویدی به رایانه‌های ویندوزی، با آپدیت جدید خود، کارآمدتر از همیشه شده است. این به‌روزرسانی، قابلیت جدیدی را به این برنامه اضافه می‌کند که به شما امکان می‌دهد متن را از تصاویر موجود در گوشی اندرویدی خود استخراج کرده و به طور مستقیم در رایانه شخصی خود از آن استفاده کنید.

کپی متن از عکس‌ها در اندروید با Phone Link با نام Link to Windows شناخته می‌شود، به شما امکان می‌دهد دستگاه‌های اندرویدی ۱۴ (برندهای منتخب مانند سامسونگ، آنر، وان‌پلاس، ریلمی، اوپو و …) را به رایانه‌ی خود متصل کرده و از برنامه‌های آن‌ها در صفحه‌نمایش بزرگ‌تر کامپیوتر استفاده کنید.

ویژگی قابلیت کپی متن از عکس‌ها در اندروید با Phone Link

با اضافه شدن قابلیت OCR (تشخیص نوری کاراکتر) به Phone Link، دیگر نیازی به تایپ دستی متن موجود در تصاویر نیست. به سادگی می‌توانید عکسی را که حاوی متنی است در گالری گوشی خود انتخاب کنید، سپس با استفاده از این برنامه، متن آن را استخراج کرده و در هر برنامه‌ای در ویندوز ۱۱ که می‌خواهید، از آن استفاده کنید.

قابلیت استخراج متن در ویندوز ۱۱ جدید نیست و پیش از این نیز در ابزار Snipping Tool ویندوز وجود داشت. اما Phone Link این فرآیند را با حذف یک مرحله اضافی، ساده‌تر و سریع‌تر می‌کند و به شما امکان می‌دهد به طور مستقیم از متن موجود در تصاویر، بدون نیاز به ذخیره یا انتقال آنها به رایانه، استفاده کنید.

این قابلیت در حال حاضر در نسخه پیش‌نمایش Insider Build 22635.3646 در دسترس است و انتظار می‌رود تا اواخر سال جاری برای تمام کاربران ویندوز ۱۱ عرضه شود.

Phone Link با اضافه شدن قابلیت OCR به ابزاری قدرتمندتر برای اتصال و استفاده از گوشی‌های اندرویدی در ویندوز ۱۱ تبدیل شده است. این قابلیت جدید، می‌تواند به طرز چشمگیری در صرفه‌جویی در زمان، افزایش بهره‌وری و دسترسی آسان به اطلاعات برای کاربران ویندوز و اندروید مفید باشد.

 

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

منبع gsmarena

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.