مدل های کولرمستر ۳DVC Heatsink یک خنک کننده CPU با ۳۰۰W قدرت  

مدل های کولرمستر ۳DVC Heatsink یک خنک کننده CPU با ۳۰۰W قدرت

به تازگی شرکت Cooler Master که یکی از برندهای پیشرو در صنعت لوازم جانبی و خاص در حوزه سیستم های گیمینگ می باشد، دو خنک کننده CPU نسل جدید کولرمستر ۳DVC Heatsink را عرضه کرده است. نام این محصولات V8 3DVC و G11 AIO می باشد که هر دو دستگاه دارای ۳۰۰ وات قدرت خنک کنندگی می باشند.

کولرمستر 3DVC Heatsink

مشخصات کولرمستر V8 3DVC Heatsink

V8 3DVC در واقع جانشین جدید سری قبلی V8 می باشد که این شرکت با طراحی منحصر به فرد همراه با محفظه بخار سه بعدی و لوله های حرارتی با کیفیت بالا آن را گسترش داده است. محفظه بخار سه بعدی به گونه ای طراحی شده است که گرما با استفاده از لوله های حرارتی به طور یکنواخت در هیت سینک توزیع می شود. کل هیت سینک پردازنده با یک پوشش زیبا با طراحی بسیار تیز مشکی و نقره ای و دو فن ۱۲۰ میلی متری Mobius پوشانده شده است.

کولرمستر 3DVC Heatsink

ویژگی های کولرمستر G11 AIO Heatsink

در کنار نمونه های گذشته مدل کاملاً جدید G11 AIO را نیز معرفی شد،که یک مدل ۳۶۰ میلی متری با دو پمپ و دو محفظه است که باعث افزایش فشار و اتلاف گرما می شود. این دستگاه از سه فن ۱۲۰ میلی متری Mobius پشتیبانی می کند و دارای طراحی بسیار منحصر به فرد با روکش سفید با دو ناحیه نورپردازی RGB است.

هردو مدل کولرمستر ۳DVC Heatsink دارای دو فن جانبی هستند که جریان هوای اضافی را برای راندمان خنک کننده بهتر فراهم می کنند. البته این شرکت هنوز اطلاعاتی مبنی بر قیمت V8 3DVC یا G11 360mm AIO را به اشتراک نگذاشته است، اما انتظار می رود در رویداد جدید CES مشخصات مربوط به هردو محصول ارائه شود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.