کنفرانس جهانی گوگل ۲۰۲۴ در ۱۴ می برگذار می شود: معرفی گوشی هوشمند یا هوش مصنوعی!

کنفرانس جهانی گوگل ۲۰۲۴ در ۱۴ می برگذار می شود: معرفی گوشی هوشمند یا هوش مصنوعی!

امسال هم همانند گذشته کنفرانس جهانی گوگل ۲۰۲۴ برگذار می شود، و مثل همیشه محصولات خاصی در راه هستند. علاوه بر این، ممکن است تیزرهایی از معرفی سری جدید گوشی های هوشمند پیکسل نیز وجود داشته باشد. به همین دلیل، این رویداد یکی از نکات برجسته سالانه است و همیشه در ماه می اتفاق می افتد.

امسال نیز از این قاعده مستثنی نیست و مشابه سال های گذشته در تاریخ ۱۴ مه کاملا برگزار می‌شود. البته Google سخنرانی‌ها و جلسات را به صورت زنده پخش خواهد کرد، که تمامی جزئیات مهم و اطلاعات مربوط به محصولات طی مقاله ای برای شما ارائه می شود.

کنفرانس جهانی گوگل 2024

فعالیت های مورد انتظار در کنفرانس جهانی گوگل ۲۰۲۴

با این حال، تصمیمات شرکت به شکلی بود که چالش های گوناگونی تا اعلام روز کنفرانس ایجاد شد. البته، نتیجه نهایی به همان شکل خواهد بود و تغییرات بزرگی صورت نمی گیرد. بیشتر مخاطبان انتظار دارند طی این رویداد محصولات جدیدی چون گوگل پیکسل ۹ و ربات هوش مصنوعی قدرتمندتری معرفی می شود. اما در حال حاظر، رویه رقابت به نحوی است که شرکت های رقیب، کاملا در این بخش فعالیت گسترده‎‌ای دارند.

کنفرانس جهانی گوگل 2024

اما، کاربران می توانند انتظار داشته باشند که بخش هوش مصنوعی در کنفرانس جهانی گوگل ۲۰۲۴ بسیار پیشرفته خواهد بود. چرا که، تعهد کامل به فناوری های جدید برای این شرکت یکی از موارد مهم واقع شده است.  به هر حال، تا تاریخ ۱۴ می خبرهای زیادی مرتبط با فعالیت های دیگر منتشر می شود و اطلاعات جدیدی دریافت می کنیم.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.