کنسول گیمینگ Meteorish TJD T101 با قیمت ۵۹۹ دلار روانه بازار شد.

کنسول گیمینگ Meteorish TJD T101 با قیمت ۵۹۹ دلار روانه بازار شد.

به تازگی کمپین سرمایه گذاری Indiegogo محصولات زیادی را با کمک سرمایه گذاری های خود معرفی کرده است، که یکی از آنها کنسول گیمینگ شرکت Meteorish با نام Meteorish TJD T101 می باشد که با قیمتی رقابتی وارد بازار جهانی شد.

Meteorish TJD T101

مشخصات کنسول گیمینگ Meteorish TJD T101

Meteorish TJD T101 حداقل دارای ۱۶ گیگابایت رم و ۱ ترابایت حافظه SSD می باشد. یکی از ویژگی های قابل توجه این دستگاه وجود صفحه نمایش بزرگ نسبت به رقبا است. همچنین، این کنسول همراه با باتری ۶۰ وات ساعتی و پردازنده Ryzen 5 با تراشه گرافیکی Radeon 760M عرضه می‌شود. علاوه براین، مدل قوی تر ایت سری با چیپست Ryzen 7 دارای پردازنده Radeon 780M و ۳۲ گیگابایت رم به همراه ۲ ترابایت SSD ارائه می شود.

Meteorish TJD T101

وضوح صفحه نمایش این دستگاه ۱۹۲۰ * ۱۲۰۰ پیکسل است و دارای جوی استیک و هال درایو است. با توجه به خود کمپین Indiegogo، در حال حاضر از هدف بودجه خود فراتر رفته است. این شرکت اعلام کرد که اولین سفارشات ظرف سه ماه تحویل داده می شود، اما این بار حتی بیشتر تمدید خواهد شد.

طبق گفته خود شرکت، Meteorish TJD T101 اکنون برای سفارش در دسترس است و اولین محصولات حداکثر تا نوامبر ۲۰۲۳ ارسال خواهند شد. مدل Ryzen 5 نوت بوک بازی ۵۹۹ دلار قیمت دارد، در حالی که مدل Ryzen 7 قیمت ۹۴۹ دلار دارد. گزینه هایی با تخفیف های مختلف از جمله ویژه روز معرفی، Early Bird و ویژه IGG وجود دارد. کمپین Indiegogo به ۴۷۲ درصد از هدف ۵۰۰۰۰ دلاری خود رسیده است و در پایان سپتامبر به پایان می رسد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.