ماد جدید نیتندو برای کنسول بازی ایسوس راگ Ally: دو صفحه نمایش مشابه گذشته

ماد جدید نیتندو برای کنسول بازی ایسوس راگ Ally: دو صفحه نمایش مشابه گذشته

کنسول بازی ایسوس راگ Ally جزو مدل های جدیدی است که به تازگی وارد بازار جهانی شده است و کاربران می توانند به صورت کامل انواع بازی های بروز را با کیفیت مطلوب در این دستگاه اجرا کنند. حال یک کاربر با نام YesltsKira به تازگی در فضای مجازی یک عکس جدید از این کنسول منتشر کرده است که با ارتقای شکل ظاهری آن دو صفحه نمایش مانند مدل های Nintendo دیده می شود.

این کنسول بازی به شکل کامل تاشو است و مانند مدل معروف ۳DS که در گذشته توانسته بود محوبیت خوبی داشته باشد طرح جدیدی به خود گرفته است. طراحی کلاسیک این دستگاه باعث شده است که آن به صورت کامل توانایی سازگاری با هردو صفحه نمایش را داشته باشد و در صورت نیاز کاملا نمایشگر دوم تا شود.

بیشتر بخوانید:

 

جزئیات طراحی جدید کنسول بازی ایسوس راگ Ally

طراحی مدرن ممکن است برای برخی از کاربران قدیمی باشد اما با این حال ایده جدید برای محصولات جدید هموراه در طول سال ها محبوبیت خوبی را کسب کرده است. طبق توضیحات این کاربر تمامی قطعات طی ایده پردازی و اصلاح ساختار با استفاده از چاپ سه بعدی شکل گرفته‌اند و کسانی که علاقه مند هستند می توانند طرح کلی را از طریق گیت هاب دریافت کنند.

این راهنما شامل اطلاعات بخش های گوناگون و فایل های پرینت است که مطابق با طراحی کامل کنسول بازی ایسوس راگ Ally می باشد و کاربران می توانند در صورت تولید قطعات بدون هیچ مشکلی کنسول خود را ارتقا دهند. البته می توانید صفحه نمایش دوم را از طریق سایت آمازون تهیه کنید که قابلیت کامل تا شدن به عقب را در طول استفاده دارد.

با اینکه طراحی در بخش های زیادی مشابه نسخه ۳DS است اما نمایشگر دوم از پورت USB-C پشتیبانی می کند و در صورت نصب این قطعه باید در طرح کلی تغییرات جدیدی ایجاد شود. بدین شکل که در نصب قطعات کاربر باید سیم کشی کامل این پورت را به صورت یکپارچه ایجاد کند، اما نکته جالب آن این است که در صورت خاموش کردن کنسول نمایشگر دوم نیاز کاملا قطع می شود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

منبع notebookcheck

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.