ممکن است تولید اپل Vision Pro به دلیل کمبود قطعات سخت افزاری کاهش یابد

ممکن است تولید اپل Vision Pro به دلیل کمبود قطعات سخت افزاری کاهش یابد

اخیرا در رویدادی که شرکت Apple برگذار کرد محصولات متنوعی روانه بازار شدند، یکی از آنها اپل Vision Pro بود که به تازگی بحث های زیادی بر این دستگاه شروع شده است. یکی از نکاتی که مورد توجه قرار گرفته است میران علاقه مندی اولیه کاربران به این محصول است، ولی این شرکت ادعا می کند که این دستگاه محبوبیت زیادی را دریافت خواهد کرد. همچنین، یک تحلیلگر معروف حوزه تکنولوژی به نام مینگ-چی کو، بیان کرد که ادعای اپل کاملا اشتباه است و ممکن است کاملا این پروژه شکست بخورد.

اپل Vision Pro

اطلاعات کامل در مورد آینده اپل Vision Pro

این تحلیلگر افزود که کمبود قطعات سخت افزاری بزرگترین مانع اپل در آینده نزدیک خواهد بود. علاوه براین، وجود چند تامین کننده اصلی برای این پروژه باعث این موضوع شده است و آنها فقط می توانند نیمی از مبلغی را که اپل در ابتدا برنامه ریزی کرده بود، تامین کنند. بنابراین، بسته به حداکثر ظرفیت این تامین کنندگان، تنها ۴۰۰۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰۰ از این محصول ممکن است تا سال ۲۰۲۴ تولید شود.

در نتیجه، اپل توسعه هدفون های ارزان قیمت برنامه ریزی شده برای سال ۲۰۲۵ را لغو کرد. به این ترتیب، این شرکت می تواند روی تنها اپل Vision Pro موجود تمرکز کند و محصولات مورد نیاز خود را تولید کند.

اپل Vision Pro

همچنین انتظار می‌رود اپل در سال ۲۰۲۷ به‌روزرسانی‌های سخت‌افزاری را ارائه کند زیرا نتوانسته مشکلات زنجیره تامین را که با آن مواجه است برطرف کند. علاوه بر این، مینگ چی کو معتقد است که اپل برای توضیح موارد استفاده بالقوه برای کاربران مشکل خواهد داشت و علیرغم تجربه کاربری عالی، توضیح دقیق اینکه چرا Vision Pro را در وهله اول خریداری کرده اند، مشکلات زیادی ایجاد شود.

البته زمان زیادی طول می کشد تا Vision Pro به یک محصول اصلی تبدیل شود که همه می خواهند، چرا که هنوز محصولات اصلی این شرکت از جمله آیفون جایگاه اصلی خود را نگه داشته‌اند و به این سادگی اپل Vision Pro نمی تواند بخش چشم گیری از بازار را در دست داشته باشد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.