تماشا کنید: Nothing Phone 2 مقاومت و استحکام بالایی را ارائه می دهد  

Nothing Phone 2 مقاومت و استحکام بالایی را ارائه می دهد

در دوره قبلی شرکت Nothing با ارائه مدل Phone (1) در راه اندازی برند خود با استقبال کمتر از خیره کننده ای از طرف ولاگرهای تعمیر و دوام مواجه شد. با این حال، هیو جفریس این بار بررسی بهتری از جانشین جدید خود خواهد داشت.

Nothing Phone 2

شرح تست و آزمایش های متعدد مقاومت Nothing Phone 2

Nothing Phone 2 نیز ممکن است یکی از مقاوم ترین گوشی این نسل باشد، و میزبان JerryRigEverything، Zach Nelseon، حتی در تست خم و فشار چیزی برای گفتن در مورد آن ندارد. این نتایج دلگرم کننده اکنون با جداسازی یک دستگاه جدید دنبال شده است.

دسترسی به Nothing Phone 2 کمی ساده تر به نظر می رسد اگر یک تیغ دارید تا پانل پشتی جدید خود را از قاب خارج کنید. نلسون به لطف برخی کشش‌های مفید و تنظیمات پایداری، به زودی متوجه شد که تعویض باتری این تلفن نیز می‌تواند آسان باشد.

Nothing Phone 2

در همین حال، این YouTuber خوش ذوق همچنین متوجه شد که برخی از نوارهای ال ای دی Glyph موجود در Nothing Phone 2 به روز شده گوشی دارای کانکتورهای “سبک Lego” هستد. این می تواند در برخی موارد مشکل ساز باشد. همچنین، به گفته نلسون پنل پشتی جدید “شیشه نرم” می تواند در دراز مدت یک مشکل دوام باشد زیرا “شعاع” لبه های منحنی آن بسیار نزدیک به لبه قاب است. با این حال، این دستگاه ممکن است بیشتر از مدل قبلی خود آینده نگر باشد.

 

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.