سامسونگ ممکن است بار دیگر از چیپست اگزینوس در Galexy S24 و Galexy S25 استفاده کند

سامسونگ ممکن است بار دیگر از چیپست اگزینوس در Galexy S24 و Galexy S25 استفاده کند

تابحال اخبار های زیاد در مورد Galexy S25 منتشر شده است، ولی هنوز حدود ۷ ماه تا عرضه گلکسی اس ۲۴ فاصله زمان وجود دارد. به تازگی جزئیات بسیار مهمی در مورد پرچمدار آینده سامسونگ منتشر شده است. این خبر ممکن است برای برخی کاربران عجیب به نظر برسد چرا که شرکت Samsung در حال حاظر آماده شده است، تا محصولاتی چون تبلت ها و تبلت های تاشوی جدیدی را در سال جاری عرضه کند. اما این خبر تابحال تایید نشده است و این شرکت به شکل همیشگی روی یک یا دو پرچمدار کار خواهد کرد.

Galexy S24 و Galexy S25

اطلاعاتی که در مورد پرچمدار های سامسونگ Galexy S24 و Galexy S25 بیان شده است

مشاور سلبریتی Tech_Reve دوباره جزئیات بسیار جالبی را در مورد پرچمدار آینده سامسونگ منتشر کرده است. در مشخصات این منبع آمده است که ممکن است سامسونگ از Exynos 2400 برای Galexy S24 در کنار Snapdragon 8 نسل ۳ استفاده کند. هر دو چیپست مبتنی بر فرآیند تولید ۴ نانومتری خواهند بود.

همچنین، ادعا شده است که در نسخه های پایه و نسخه پلاس Galexy S24 از دوربین ISOCELL GN3 استفاده شده و در مدل Ultra دیگر دوربین تله فوتو ۳x و ۱۰x وجود نخواهد داشت. بنابراین، سامسونگ قصد دارد تا از یک دوربین تله فوتو تاشو استفاده کند که امکان زوم اپتیکال ۳x و ۱۰x را فراهم می کند، این بدین شکل است که یک سنسور در گوشی حذف خواهد شد.

انتظار می رود تا نسخه Exynos 2500 در Galexy S24 بر اساس فرآیند تولید ۳ نانومتری به همراه نسخه Snapdragon 8 Gen 4 عرضه شود. لنز های ISOCELL GN3 دیگر در دستگاه ها استفاده نخواهند شد و شاهد یک سنسور جدید ۲۰۰ مگاپیکسلی با بسیاری از فناوری‌های جدید مانند حسگر تصویر پردازشگر ۱۷ نانومتری، ادغام الکترود، نانوفوتونیک و موارد دیگر خواهیم بود.

Galexy S24 و Galexy S25

بنا بر اطلاعات موجود ممکن است سامسونگ به طور کلی نسخه پلاس را حدف نماید و تنها نسخه پایه و Super Edition را عرضه کند،این خبر می تواند منطقی باشد چرا که در مدل های قبلی نیز نسخه پلاس چندان مشخصات و تغییرات متفاوتی را نداشت.

بحث در مورد زمان عرضه و مشخصات سری Galexy S24 و Galexy S25 سامسونگ کاملا در حد شایعات خواهد بود.  ولی این شرکت چند دستگاه جدید را در اواخر امسال عرضه خواهد کرد، بنابراین انتظار می‌رود اطلاعات دقیق‌تری در مورد این دستگاه‌ها در سپتامبر یا اواخر امسال ارائه شود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.