پیش فروش سایپا ویژه خودروهای فرسوده: گامی بلند در جهت نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور

پیش فروش سایپا ویژه خودروهای فرسوده: گامی بلند در جهت نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور

خبر مهم برای دارندگان خودروهای فرسوده! گروه خودروسازی سایپا در راستای ایفای تعهدات خود به نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور و کاهش آلایندگی هوا، اقدام به پیش فروش محصولات خود به دارندگان خودروهای فرسوده کرده است. این طرح فرصتی طلایی برای این دسته از متقاضیان است تا با جایگزینی خودروی فرسوده خود با یک خودروی نو و ایمن، ضمن ارتقای سطح رفاه و آسایش خود، در حفظ محیط زیست نیز سهیم باشند.

 

مزایای شرکت در طرح پیش فروش سایپا ویژه خودروهای فرسوده

نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور و کاهش آلایندگی هوا: با جایگزینی خودروهای فرسوده که آلایندگی بالایی دارند، با خودروهای جدید و استاندارد، به حفظ سلامتی انسان ها و محیط زیست کمک خواهید کرد.

کاهش مصرف سوخت: خودروهای جدید به طور قابل توجهی مصرف سوخت کمتری نسبت به خودروهای فرسوده دارند که این امر به نفع اقتصاد کشور و همچنین جیب شما خواهد بود.

ایمنی بیشتر: خودروهای جدید به تجهیزات ایمنی پیشرفته ای مجهز هستند که رانندگی را برای شما و سرنشینانتان ایمن تر خواهد کرد.
استهلاک کمتر و هزینه های نگهداری پایین تر: خودروهای جدید به طور کلی استهلاک کمتری دارند و هزینه های نگهداری آنها نیز پایین تر است که این امر در طولانی مدت به نفع شما خواهد بود.

دسترسی به امکانات و تسهیلات ویژه: متقاضیان طرح پیش فروش سایپا ویژه خودروهای فرسوده از امکانات و تسهیلات ویژه ای مانند وام های کم بهره و شرایط پرداخت مناسب بهره مند خواهند شد.

شرایط و نحوه ثبت نام در طرح پیش فروش سایپا ویژه خودروهای فرسوده

متقاضیان باید در بهمن ماه سال گذشته در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده پیش ثبت نام کرده و واجد شرایط شناخته شده باشند.
ثبت نام از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ تا تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ فقط از طریق سامانه گروه خودروسازی سایپا امکان پذیر است.

متقاضیان پس از ثبت نام نهایی، ملزم به واریز وجه و ارائه مدارک لازم خواهند بود. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در طرح، می توانید به سایت گروه خودروسازی سایپا مراجعه نمایید.

این طرح فرصتی مناسب برای حمایت از تولید ملی و رونق صنعت خودرو کشور است. با مشارکت در این طرح، ضمن نوسازی خودروی خود، به اشتغالزایی و توسعه اقتصادی کشور نیز کمک خواهید کرد. گروه خودروسازی سایپا به عنوان یکی از بزرگترین خودروسازان کشور، سابقه ای درخشان در تولید خودروهای با کیفیت و ارائه خدمات پس از فروش مطلوب دارد.

با انتخاب سایپا، می توانید از مزایای متعددی مانند گارانتی معتبر، خدمات پس از فروش گسترده و دسترسی آسان به قطعات یدکی بهره مند شوید. لذا به دارندگان خودروهای فرسوده توصیه می شود که از این فرصت طلایی برای نوسازی خودروی خود و ارتقای سطح زندگی خود استفاده نمایند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.