پیش بینی قیمت خودرو در سال ۱۴۰۳

پیش بینی قیمت خودرو در سال ۱۴۰۳ از زبان اسد کرمی رئیس اتحادیه دارندگان نمایشگاه‌ها و فروشندگان خودروی تهران را میتوان به شکل های مختلفی تعبیر کرد. وی اظهار داشت در سال گذشته، رکود سنگینی بر بازار خودرو حاکم بود و امید نمایشگاه‌داران به بازار شب عید بود و طبق آمارها، همچنن بازار در رکود قرار دارد.

کرمی همچنین عنوان کرد که به دلیل نوسانات ارز و تاثیر آن بر بازار خودرو، بسیاری از مردم در این مورد محافظه کار میشوند. زیرا عموم مردم ترس دارند ک با کاهش قیمت ارز پس از خرید خودرو متضرر شوند جز عده اندکی که ضرر چند ده میلیونی برای آنها اهمیتی ندارد.

پیش بینی قیمت خودرو در سال ۱۴۰۳ از زبان رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو تهران

رئیس اتحادیه دارندگان نمایشگاه‌ها و فروشندگان خودروی تهران اظهار کرد: موضوع دیگری که به کساد بازار خودروی شب عید امسال انجامیده کمبود نقدینگی در دست مردم است. در پیش بینی قیمت خودرو در سال ۱۴۰۳، با تداوم شرایط فعلی بازار شاهد افزایش قیمت ها خواهیم بود.

در همین رابطه سعید موتمنی، رئیس پیشین اتحادیه شرحی از قیمت روز انواع خودرو ارائه کرد و گفت: اکنون پراید ۱۳۱ حدود ۳۴۰ میلیون تومان، کوییک آر ۴۰۳ میلیون تومان، کوییک معمولی ۳۹۷ میلیون تومان، تارای دنده‌ای ۷۷۰ میلیون تومان، تارای اتومات ۸۹۳ میلیون تومان و سمند سورن حدود ۷۴۰ میلیون قیمت دارند؛ دنای اتوماتیک نیز در کانال یک میلیارد تومان قرار دارد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.