پنل های OLED M3 iPad Pro با استقبال بسیار خوبی از سوی تحلیلگران روبرو شده اند

پنل های OLED M3 iPad Pro با استقبال بسیار خوبی از سوی تحلیلگران روبرو شده اند
اپلپنل های OLED M3 iPad Pro با استقبال بسیار خوبی از سوی تحلیلگران روبرو شده اند

 

 

اپل در موارد بیشماری گزارش شده است که فناوری OLED را برای اولین بار در اواخر امسال به مدل های M3 iPad Pro آورده است. راس یانگ، مدیرعامل DSCC (Display Supply Chain Consultants) به‌روزرسانی‌های معمولی درباره نمایشگر تبلت‌های آینده ارائه کرده و معتقد است که اپل برای اولین بار فناوری‌های مختلفی را برای محصولی در این کلاس به این خانواده معرفی خواهد کرد. به این ترتیب، تحلیلگر چندین بار در مورد پنل های OLED تمجید کرد، بنابراین اجازه دهید آنها را با جزئیات بیشتری مورد بحث قرار دهیم.

 

گفته می شود که هر دو مدل آیپد پرو ۱۱ و ۱۲.۹ اینچی دارای صفحه پشتی LTPO هستند که شبیه به فناوری مورد استفاده در آخرین آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس اپل است. راس یانگ بیان می‌کند که دستگاه‌های آینده نیز اولین دستگاه‌هایی در دسته خود خواهند بود که پشته‌ای پشت سر هم دارند. لایه پشته پشته به بهبود دوام پنل OLED آیپد پرو تا چهار برابر کمک می‌کند و در عین حال روشنایی کل را دو برابر حداکثر می‌کند.

 

پیش از این گفته می شد که اپل و سامسونگ در یک بن بست تلاش کرده اند تا توافقی را ایجاد کنند که سازنده کره ای این نمایشگرهای باکیفیت را ارائه دهد. یانگ در مورد پست خود اظهار داشت که این تبلت ها دارای “روشن ترین و طولانی ترین OLED های OLED” هستند و این به لطف استفاده از فناوری پشته پشته است.

 

 

نظر راس یانگ راجب صفحات OLED
نظر راس یانگ راجب صفحات OLED

 

همچنین، انتقال از mini-LED به OLED به این معنی است که اپل می تواند این نمایشگرها را باریک تر کند، بنابراین M3 iPad Pro می تواند شاسی باریک تری را به نمایش بگذارد. با این حال، نمی‌توانیم در مورد تاثیر منفی این موضوع بر روی شاسی آلومینیومی آن اظهار نظر کنیم. متأسفانه، همان‌قدر که اپل احتمالاً می‌خواهد قیمت مدل‌های آی‌پد پرو M3 آینده‌اش را حفظ کند، استفاده از OLED‌های پیشرفته احتمالاً غول کوپرتینویی را مجبور می‌کند که حق بیمه سنگینی را از مشتریان وفادار خود دریافت کند.
طبق شایعات، خط تولید جدید از ۱۵۰۰ دلار شروع می شود و این فقط برای نسخه ۱۱ اینچی است. از آنجایی که فضای ذخیره‌سازی بیشتری را به پیکربندی کلی اضافه می‌کنید و در عین حال اتصال سلولی را فقط برای سرگرمی ایجاد می‌کنید، این تبلت‌ها می‌توانند بیش از ۲۰۰۰ دلار در هر واحد باشند و به طور بالقوه خریداران را دلسرد کند. امیدواریم عرضه مدل‌های آی‌پد پرو M3 منجر به کاهش قیمت قابل‌توجه برای نسخه‌های قدیمی‌تر M2 شود، زیرا این مدل‌ها بسیار خوب هستند.

 

اپل احتمالاً مطالب بازاریابی زیادی در اطراف پنل‌های OLED مدل‌های جدید آی‌پد پرو خواهد داشت، و ما تمام جزئیات را پس از عرضه رسمی آن‌ها ارائه خواهیم کرد، بنابراین منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر از سایت تکنودات باشید.

 

 

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.