پسران بد ۴ با فروش ۵۶ میلیون دلاری در اولین آخر هفته خود، گیشه را فتح کرد

پسران بد ۴ با فروش ۵۶ میلیون دلاری در اولین آخر هفته خود، گیشه را فتح کرد

ویل اسمیت با “پسران بد ۴” به سینما بازگشت و با فروش ۵۶ میلیون دلاری در اولین آخر هفته خود در آمریکا و ۱۰۴.۶ میلیون دلار در سراسر جهان، گیشه را فتح کرد. این کمدی اکشن که دنباله‌ای بر فیلم‌های محبوب “پسران بد” است، اولین فیلم بزرگ تابستان ۲۰۲۴ محسوب می‌شود و خیلی زودتر از حد انتظار اکران شد تا روحیه‌ای تازه به صنعت فیلم بدهد.

این فیلم نه تنها یک موفقیت بزرگ در گیشه بود، بلکه به عنوان یک پیروزی بزرگ برای ویل اسمیت نیز به حساب می‌آید. این اولین فیلم بزرگ او از زمان سیلی بدنام اسکار در دو سال پیش است و نشان می‌دهد که او هنوز هم یکی از محبوب‌ترین ستاره‌های هالیوود است.

“پسران بد ۴” با بازی اسمیت در کنار مارتین لارنس، مورد استقبال منتقدان و تماشاگران قرار گرفته است. این فیلم در حال حاضر امتیاز A-CinemaScore را در سینمااسکور دارد و ۴۴ درصد از تماشاگران آن بین ۱۸ تا ۳۴ سال سن دارند. این نشان می‌دهد که اسمیت هنوز هم در بین مخاطبان جوان محبوبیت دارد.

این فیلم همچنین در خارج از کشور نیز عملکرد خوبی داشته است و ۴۸.۶ میلیون دلار در ۶۰ بازار فروخته است. این رقم ۵۸ درصد بیشتر از فروش فیلمFuriosa: A Mad Max Saga در همین بازارها است.

“پسران بد ۴” بدون شک یک موفقیت بزرگ است و به نظر می‌رسد که اسمیت به طور کامل به سینما بازگشته است. این فیلم همچنین خبر خوبی برای صنعت فیلم به طور کلی است، زیرا نشان می‌دهد که تماشاگران مشتاقانه منتظر بازگشت به سینماها هستند.

نکات جالب در مورد “پسران بد ۴”:
  • این فیلم ۱۰۰ میلیون دلاری دنباله‌ای بر فیلم “پسران بد برای زندگی” است که در سال ۲۰۲۲ منتشر شد.
  • جری بروکهایمر تهیه‌کننده این فیلم است.
  • عادل الاربی و بلال فلاح کارگردانی این فیلم را بر عهده دارند.
  • کریس برمنر و ویل بیل فیلمنامه این فیلم را نوشته‌اند.

“پسران بد ۴” هم اکنون در سینماها در حال اکران است. اگر به دنبال یک فیلم اکشن هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده هستید، حتما این فیلم را ببینید.

__ تکنو دات مرجع اخبار تکنولوژی __
منبع hollywoodreporter

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.