نبود ویژگی Always On Display سامسونگ گلکسی S24 در مدل های قبلی

نبود ویژگی Always On Display سامسونگ گلکسی S24 در مدل های قبلی

به دنبال عرضه سری گلکسی S24 شرکت Samsung ویژگی های بسیار منحصربه فردی نیز در کنار هر مدل معرفی شد. در قسمت رابط کاربری جدید One UI 6.1 قابلیت های جدیدی برای عنوان Always On Display (AOD) نیز ارائه شد. اکنون هر کاربر می تواند به جای تصویر زمینه، صفحه نمایش همیشه روشن را داشته باشید و می توانید ویجت ها را روی صفحه قفل نمایش دهید.

Always On Display

ویژگی های جدید Always On Display سامسونگ

بسیاری از کاربران نگران این موضوع بودند که تصاویر AOD با باتری سازگار نباشد و در طولانی مدت باعث بروز مشکلات زیادی شود. اما به گفته خود شرکت باتری در مقایسه با باتری سیاه و سفید قدیمی قطعا وجود خواهد داشت،و یک سیستم ذخیره انرژی تعبیه کرده است. با وجود این قابلیت حذف پیش زمینه از تصاویر و افراد و اشیاء مانند سوژه کمک می کند، به طوری که فقط افراد یا اشیا نشان داده می شوند.

همچنین، در سری جدید این پرچمدار انرژی کمتری در صفحه نمایش استفاده می شود و در صورت فعال بودن Always On Display به کاهش مصرف باتری کمک می کنند. این ویژگی در هر مدل S24 قابل استفاده است چرا که هر سه نسخه دارای نمایشگرهایی با نرخ نوسازی متغیر تا ۱ هرتز هستند.

Always On Display

با مقایسه با مدل های گذشته مانند گلکسی S23 ویژگی Always On Display نمی تواند کارآمد باشد چرا که نمایشگرهای این نسخه نسبتا قدیمی است. البته طی زمان عرضه S24 ویژگی های زیادی نیز معرفی می شود که تنها با این سری قابل استفاده خواهند بود.

برخی از ویژگی‌های دیگری که با سری گلکسی اس ۲۴ و رابط کاربری One UI 6.1 معرفی شدند نیز ممکن است انحصاری پرچمداران جدید باشند. گوشی های میان رده و مقرون به صرفه گلکسی احتمالاً به طور قابل توجهی از ویژگی های کمتری برخوردار هستند، به خصوص آنهایی که مبتنی بر هوش مصنوعی هستند، زیرا تلفن های میان رده و مقرون به صرفه محسوب می شوند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.