ویژگی های هوش مصنوعی سامسونگ در سری گلکسی S24

قابلیت های جدید سری S24!!

ویژگی های هوش مصنوعی سامسونگ در سری گلکسی S24

در حالی که سری جدید S24، S24 Plus و S24 Ultra توجه های زیادی برای خود جلب کرده اند، بدون شک اصلی ترین ویژگی برجسته قابلیت های هوش مصنوعی آنها خواهد بود. با تسلط Samsung برروی هوش مصنوعی سال ۲۰۲۴ می تواند یک روند بسیار پیشرفته تر برای این شرکت ایجاد کند.

هوش مصنوعی سامسونگ

تجربه کاربری فناوری هوش مصنوعی سامسونگ Galaxy AI

هوش مصنوعی همچنان در تمام جنبه های زندگی ما ظاهر می شود. این برند نیز مانند بسیاری از شرکت های دیگر می خواهد با ادغام هوش مصنوعی سامسونگ در تمامی فناوری های خود، تجربه کاربری را بهبود بخشد. بر این اساس، ویژگی های معرفی شده با سری گلکسی S24 به شرح زیر است:

هوش مصنوعی سامسونگ

۱. Circle to Search

یکی از قابلیت های جدید هوش مصنوعی سامسونگ دارای عملکرد بسیار خاصی است که به”حلقه جستجو” معروف است و یک تجربه کاربری در جستجو ارائه می دهد. با این ویژگی کاربران می توانند به سرعت جستجو کنند، به اطلاعات روزانه دسترسی داشته باشند و تجربه کلی کاربر را به طور چشمگیری بهبود بخشند.

۲. Live Translation

با ویژگی «ترجمه زنده» سری S24 از هوش مصنوعی برای ترجمه زبان‌های گفتاری یا متون نوشتاری در زمان واقعی استفاده می‌کند و امکان برقراری ارتباط بین زبان‌های مختلف و ایجاد فرصت‌های تعامل فوری در موقعیت‌های مختلف فرهنگی را فراهم می‌کند.

هوش مصنوعی سامسونگ

۳. Chat Assistant

این قابلیت بر ترجمه فوری پیام‌های ورودی و خروجی تمرکز می‌کند و پیشنهادات پاسخ را در سبک‌های مختلف برای مطابقت با محتوا و لحن مکالمه ارائه می‌دهد.

۴. Note Assistant

در این ویژگی به کاربران این امکان را می‌دهد تا یادداشت‌های خود را با گزینه‌هایی برای مرتب‌سازی و گروه‌بندی بر اساس بخش، عنوان یا ساختار پاراگراف به طور مؤثر سازماندهی و خلاصه کنند.

۵. Voice Recording Assistant

کاربران با این قابلیت می توانند صدای ضبط شده را به متن تبدیل کنند و در صورت وجود چندین صدا، بلندگوها را از هم جدا می کند. کاربران می توانند فوراً رونوشت های تولید شده را ترجمه و خلاصه کنند تا به سرعت محتوا را درک کنند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.