ویژگی های جدید برای مدل های iPad Pro در سال ۲۰۲۴

ویژگی های جدید برای مدل های iPad Pro در سال ۲۰۲۴

به گفته بعضی از تحلیلگران معروف در حوزه تکنولوژی شرکت Apple قصد دارد در سال ۲۰۲۴ مدل های iPad Pro را از فناوری mini-LED به فناوری OLED تغییر دهد، و به نمایشگرهای ۱۱ و ۱۲.۹ اینچی ارتقا بشوند. یکی از این پیش بینی های مهم در مورد این موضوع این است که مدل های جدید به تراشه ۳ نانومتری M3 اپل مجهز شوند.

iPad Pro

اطلاعات مهم در مورد مدل های جدید iPad Pro

یکی از تحلیلگران معروف به نام مینگ چی کو، ادعا کرد که این شرکت برنامه ای برای عرضه مدل های ۲۰۲۴ ندارد، اما گفت که یکی از بزرگترین تغییراتی که در سال آینده در تبلت ها ایجاد می شود، فناوری OLED خواهد بود. بر اساس گزارش‌ها، هر دو صفحه‌نمایش از یک بک‌پلین LTPO مشابه آیفون ۱۵ پرو و ​​آیفون ۱۵ پرو مکس استفاده می‌کنند و از نظر کیفیت تصویر و بهره‌وری انرژی برتری دارند.

اضافه شدن صفحه پشتی LTPO همچنین به این معنی است که خانواده جدید iPad Pro از فناوری Promo پشتیبانی می کند که از نرخ رفرش ۱۲۰ هرتز پشتیبانی می کند که بسته به آنچه روی صفحه است، مانند تصاویر ثابت، تغییراتی ایجاد می شود و می توانید آن را به ۱ هرتز کاهش دهید.

iPad Pro

با این حال، تغییر به OLED از mini-LED بدیهی است که منجر به افزایش قیمت می شود، و در حالی که این تحلیلگر گفته است مدل های جدید ۲۰۲۴ گران خواهند بود. همچنین مقدار دستگاه تعیین شده برای عرضه را حدود ۸ میلیون دستگاه خواهد بود. همچنین، او خاطرنشان می‌کند که رقم مورد بحث کمتر از نسخه‌های مینی ال‌ای‌دی مدل پرو است و احتمالاً قیمت بالایی دارد، زیرا مشتریان آی‌پد ایر ۱۲.۹ اینچی مقرون‌به‌صرفه‌تر و بزرگ‌تر را ترجیح می‌دهند.

انتظار می رود با عرضه مدل های جدید، قیمت نسخه mini-LED کاهش یابد. اگر علاقه ای به ارتقا به جدیدترین و بهترین مدل ندارید، می توانید به راحتی iPad Pro با تراشه M2 را با قیمت بسیار ارزان تری تهیه کنید.

 

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.