ویژگی جدید گوگل Circle to Search برای اندروید

ویژگی جدید گوگل Circle to Search برای اندروید

پروسه جستجو در گوشی های هوشمند یک نکته بزرگی بود که شرکت های زیادی برای توسعه آن تلاش های زیادی کردند تا آسان ترین روش را ارائه بدهند. مطابق با این موضوع Google در رویداد جدید سامسونگ برای معرفی S24 یک ویژگی منحصر به فرد معرفی کرد که این ایده می تواند آینده هوش مصنوعی و تلفن های هوشمند را پیشرفته تر کند.

قابلیت گوگل Circle to Search ویژگی جدید گوگل بود که امکانات زیادی را در جستجو کامل کاربران در اینترنت ایجاد می کند. در اصل با این ویژگی می توانید متنی را انتخاب کنید و دور سوژه‌ی مورد نظر دایره‌ای بکشید تا گزینه جستجوی جدید فعال شود.

گوگل Circle to Search

توضیحات گسترده در مورد ویژگی گوگل Circle to Search

برای شروع با استفاده از این ویژگی به راحتی می توانید دستیار گوگل را فعال کنید که اکثرا در تمامی گوشی های هوشمند اندروید با نگه داشتن چند ثانیه‌ای دکمه میانی اصلی این قابلیت فعال می شود. برای اولین اقدام طی توضیحات خود شرکت این ویژگی به عنوان راهی آسان برای جابه‌جایی بین استفاده از لنز Google با برنامه‌های مختلف مانند Photos استفاده می شود.

به شکل آسان اگر بخواهیم تصور کنیم، یک کاربر در اینستاگرام در حال وب گردی است و یک محصول خاص مثل کیف یا کفش توجه او را جلب می کند. در اولین اقدام او باید یک تصویر از صفحه نمایش داشته باشد تا اطلاعات مربوط به آن را پیدا کند، اما حال با وجود این ویژگی کاربر می تواند با فعال کردن جستجو دور سوژه خود دایره‌ای بکشد و گوگل تمامی موارد مرتبط با آن را طی چند ثانیه ارائه می دهد.

گوگل Circle to Search

گوگل Circle to Search از ویژگی‌های جستجوی چندگانه مبتنی بر هوش مصنوعی در Google Lens تعبیه شده است برای جستجو استفاده می‌کند و در سال ۲۰۲۲ راه‌اندازی شده بود. Multisearch از تجسم داده‌های جستجوی چندوجهی پشتیبانی می‌کند و به شما امکان می‌دهد از متن و تصاویر استفاده کنید و پارامترهای جستجو را در برنامه Google تغییر دهید.

اکنون می توانید سوالات ظریف تری در مورد مفاهیم، ​​ایده ها یا موضوعات بپرسید. گوگل پاسخ های خلاصه شده را مستقیماً در کادر پاسخ ارائه می دهد بدون اینکه نیازی به پیمایش در صفحات اطلاعات باشد.

گوگل Circle to Search در ۳۱ ژانویه به صورت جهانی راه‌اندازی می‌شود و در ابتدا منحصر به سری جدید پیکسل ۸ و سامسونگ گلکسی اس ۲۴ خواهد بود. انتظار می رود این ویژگی در اواخر سال جاری میلادی به بسیاری از گوشی های هوشمند اندرویدی عرضه شود. عملکرد بهبود یافته Multisearch در برنامه Google برای کاربران Android و iOS در ایالات متحده ارائه می شود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.