ویو X100 پرچمداری برای همه: قیمتی رقابتی، امکاناتی فراتر از انتظار!

ویو X100 پرچمداری برای همه: قیمتی رقابتی، امکاناتی فراتر از انتظار!

طی روزهای گذشته پرچمدار جدید شرکت Vivo یعنی ویو X100 در بعضی از نقاط اروپا عرضه می شود و باعث جلب توجه بیشتر کاربران به این دستگاه شده است. این محصول همراه با پردازنده دایمنیستی ۹۳۰۰ ارائه می شود، اما قیمتی کمتر از پیکسل ۸ یا  گلکسی اس۲۴ دارد.

مطابق اطلاعاتی که خود شرکت ارائه داده بود این دستگاه در تاریخ ۱۵ فوریه، با قیمت ۱۱۹۹ یورو در مناطق اروپا به فروش می رسد. البته، این پرچمدار جدید نیز قیمت بالایی دارد و جزو گران‌ترین مدل‌ها می باشد اما در مقابل آیفون ۱۵ پرو مکس و گلکسی اس ۲۴ اولترا  اکنون حدود ۱۲۹۹.۹۹ دلار قیمت دارند، که این برند نسبت به این محصولات قیمت رقابتی را ارائه می دهد.

ویو X100

ویژگی های ویو X100 نسبت به رقبا

تصمیمات جدید این شرکت بدین شکل است که ویو X100 ارزان‌تر از مدل پرو نباشد، حتی اگر اپل، سامسونگ مدل‌های ارزان‌تری داشته باشند. قابل توجه است که قیمت X100 و X100 پرو در بازار جهانی به ترتیب ۷۷۰ دلار و ۱۰۸۳ دلار است که بر اساس نرخ ارز فعلی، این به ترتیب ۷۱۷ یورو و ۱۰۰۸ یورو می شود. اما اخیرا، یک فروشگاه به نام TradingShenzhen این محصول را با قیمتی بسیار کمتر از قیمت اولیه می‌فروشند.

این فروشگاه بیان کرد که ویو X100 با ۲۵۶ گیگابایت فضای ذخیره سازی و ۱۶ گیگابایت رم با قیمت ۷۵۷ یورو عرضه می کند. در نتیجه، این دستگاه نسبت به دستگاه‌هایی مانند گلکسی اس۲۴ و پیکسل ۸ ارزان‌تر است. در ادامه این فروشگاه بیان کرد که سخت‌افزار چندزبانه جدیدی در این محصول استفاده می شود اما این سوال وجود دارد که آیا ویژگی‌هایی مانند Android Auto پشتیبانی می شود یا نه.

ویو X100

حتی چندین قابلیت چون باندهای LTE و ۵G که در کشورهای خاص مهم هستند، ممکن است در این دستگاه وجود نداشته باشند. البته، برای مشاهده تغییرات سخت افزاری می توانید به سایت اصلی این شرکت مراجعه کنید.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع notebookcheck

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.