ویدیوی آنباکس کردن هواوی P60 Pro به بیرون درز پیدا کرد

ویدیوی آنباکس کردن هواوی P60 Pro به بیرون درز کرد

در حال حاضر بسیاری از کاربران منتظر هستند تا Huawei جدیدترین پرچمدار خود، سری P60 را در کنار میت X3 معرفی کند. حال چند روز مانده به معرفی، ویدیوی جعبه گشایی هواوی P60 Pro فاش شده است که در آن برخی از مشخصات و ویژگی های مهم را نشان می دهد که بدون شک آن را به دستگاهی بسیار مورد توجه تبدیل می کند.

هواوی P60 Pro

مشخصات هواوی P60 Pro

یکی از بهترین ویژگی های سری P60 سیستم دوربین است. هواوی P60 Pro دارای سنسور ۵۰ مگاپیکسلی Sony IMX888 با دیافراگم متغیر f/1.4-4.0، سنسور ۵۰ مگاپیکسلی سونی IMX858 فوق عریض و دوربین ۶۴ مگاپیکسلی است که از اپتیک ۳.۵x پشتیبانی می کند.  این دوربین کامپکت نوید ارائه تصاویر واقعی حتی از مسافت های طولانی را می دهد و مطمئناً برای علاقه مندان به عکاسی جذاب خواهد بود.

انتظار می رود مدل جدید P60 Art Edition تا ۱ ترابایت فضای ذخیره سازی داشته باشد که مطمئنا برای کاربرانی که به فضای ذخیره سازی زیادی نیاز دارند جذاب خواهد بود. در این سری ازچیپست Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 استفاده شده است.

هواوی P60 Pro

در ویدیوی آنباکس هواوی P60 Pro برخی از عناصر طراحی جالب نیز نشان داده می شود. این دستگاه در یک جعبه سفید ساده با آرم شیشه ای Kunlun و نام تجاری XMAGE عرضه می شود. در قسمت پشتی دستگاه از یک بافت تاشو مانند جدید استفاده شده است که با طراحی سری P فاصله دارد.

 

نمایشگر چهار منحنی که قبلا در P40 Pro استفاده شده بود در هواوی P60 Pro نیز وجود دارد و نمایشگر با تکنولوژی شرکت Kunlun ساخته شده است. به طور کلی، سری هواوی P60 نوید ارتقای قابل توجهی را نسبت به نسل قبلی خود، سری Huawei P50 می دهد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.