گوشی های مجهز به تراشه مدیاتک بلاخره وارد بازار ایالات متحده خواهند شد

گوشی های مجهز به تراشه مدیاتک بلاخره وارد بازار ایالات متحده خواهند شد

گوشی های موجود در بازار ایالات متحده نسبت به بازار آسیا و اروپا بسیار متفاوت است و گوشی هایی که در این بازار عرضه می‌شوند در ردیف پرچمداران قرار دارند که طبیعتا از تراشه های اسنپدراگون استفاده می‌کنند. به غیر از گوشی های آیفون و در دیگر پرچمداران، برخی گوشی های سامسونگ نیز با تراشه های اگزینوس روانه این بازار نسبتا آرام می‌شوند.

این در حالی است که گوشی های مجهز به تراشه مدیاتک از نظر پردازشی و سرعت، عملکرد بسیار زیادی در این سال ها داشته و همین موضوع باعث شده تا از ماه آینده شاهد حضور گوشی هایی با تراشه مدیاتک در بازار ایالات متحده باشیم.

اطلاعیه جدید مدیاتک نشان می‌دهد که این برند برای اولین بار در بازار ایالات متحده فعالیت خواهد کرد. امروز مدیاتک با انتشار یک بیانیه رسمی اعلام کرد، تراشه های پرچمدار این شرکت برای اولین بار در بازار ایالات متحده وجود خواهد داشت که هنوز مشخص نیست کدام یک از پرچمدار های بازار با این تراشه روانه بازار گوشی ایالات متحده خواهد شد.

گوشی های مجهز به تراشه مدیاتک بلاخره وارد بازار ایالات متحده خواهند شد

علاوه بر مشخص نبودن نوع گوشی حامل تراشه پرچمدار مدیاتک، مشخص نیست کدام یک از تراشه های مدیاتک روانه این بازار خواهد شد. در حال حاضر تراشه مدیاتک دایمنسیتی ۹۳۰۰ به عنوان قدرتمندترین تراشه این شرکت روانه بازار شده و نسخه پلاس این مدل یعنی Dimensity 9300 Plus تا چند روز دیگر رونمایی خواهد شد.

مشخصات گوشی های مجهز به تراشه مدیاتک

یک نسخه دیگر هم با عنوان Dimensity 9400 تا چند ماه دیگر رونمایی خواهد شد و در زمانبندی مدیاتک قرار دارد. به هر حال فرقی ندارد کدام یک از تراشه های مدیاتک مورد استفاده قرار بگیرد چون یکی از آنها در گوشی های پرچمدار روانه بازار ایالات متحده خواهد شد که برای کاربران بسیار مفید خواهد بود.

با توجه به اطلاعات به دست آمده، می‌توان حدس زد گوشی وان پلاس Open 2 با تراشه مدیاتک دایمنسیتی ۹۴۰۰ برای بازار ایالات متحده عرضه خواهد شد. ورود به بازار ایالات متحده برای مدیاتک بسیار ویژه خواهد بود و علاوه بر آن نسخه قبلی وان پلاس اوپن با تراشه اسنپدراگون معرفی شده بود که نشان از عملکرد قابل قبول این شرکت در ساخت تراشه های پرچمدار است که توانایی حضور در بازار رقابتی را دارد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

منبع gsmarena

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.