وان پلاس Buds Pro 2 Lite با قابلیت های Dynaudio و Dual Driver در چین عرضه شد

وان پلاس Buds Pro 2 Lite با قابلیت های Dynaudio و Dual Driver در چین عرضه شد

طی روزهای گذشته، شرکت OnePlus اعلام کرد که Buds Pro 2 Lite جدید را در بازار بومی خود در چین عرضه خواهد کرد. حال، این شرکت به طور رسمی جدیدترین هدفون های بی سیم خود را عرضه کرده است. در این بخش به جزییات موجود این هدفون پرداخته شده است.یک نقطه مهم برای کسانی که آشنایی کامل با این مدل ندارند، Buds Pro 2 Lite اساسا یک نسخه کوچکتر از Buds Pro 2 است.برای اولین بار این هدفون در هند در کنار Buds Pro 2 معرفی شد و در بازارهای خارجی با عنوان Buds Pro 2R معروف شد.

اما در چین، این هدفون با نام Buds Pro 2 Lite به فروش می رسد. در بخش طراحی، هدفون های Buds Pro 2 Lite با طراحی یکسانی در دو رنگ عرضه شده‌اند. همچنین طراحی ساقه براق و روکش مات در این هدفون‌ها حفظ شده است. نکته قابل توجهی که در طراحی و ابداع این هدفون جدید وجود دارد این است که هدفون Buds Pro 2 Lite توسط آهنگساز سرشناس آلمانی هانس زیمر تنظیم شده است.

وان پلاس Buds Pro 2 Lite

تفاوت وان پلاس Buds Pro 2 Lite نسبت به نسخه های قبل

تفاوت عمده‌ای که بیشتر بین Buds Pro 2 و Buds Pro 2 Lite دیده می‌شود برخلاف قیمت آن‌ها نبود قابلیت شارژ بی سیم و ردیابی هدفون است.ولی برخلاف تفاوت‌‌ها Buds Pro 2 Lite همچنان دارای صدای منحصر به فرد با جلوه های صوتی سه بعدی می‌باشد. از ویژگی های خاص این هدفون پیکربندی اعم از درایور دوگانه با درایورهای ۱۱ و ۶ میلی متری، حذف نویز فعال تطبیقی ​​تا ۴۸ دسی بل، شفافیت، کدک صوتی LHDC 5.0 و حالت بازی با تأخیر کم ۵۴ میلی ثانیه می‌باشد.

وان پلاس Buds Pro 2 Lite
OnePlus Buds Pro 2 Lite دارای آخرین نسخه بلوتوث ۵.۲ بوده و با نگهداری در قاب شارژ  می تواند تا ۳۹ ساعت شارژدهی داشته باشد. عمر باتری عنوان شده برای این هدفون تا ۹ ساعت بوده ولی با  وجود روشن بودن قابلیت ANC به عمر شارژدهی به ۶ ساعت کاهش می یابد. Buds Pro 2 Lite از تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۲۳ با قیمت ۷۹۹ یوان به فروش خواهد رسید، و قیمت پیش خرید آن ۷۴۹ یوان تعیین شده است.رنگ‌های اصلی این هدفون برای عرضه در بازار سفید و مشکی خواهد بود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.