وان پلاس Ace 3 پرو نسخه‌ای کامل در بین تمامی گوشی‌های هوشمند با مشخصات جذاب

وان پلاس Ace 3 پرو نسخه‌ای کامل در بین تمامی گوشی‌های هوشمند با مشخصات جذاب

به تازگی طی اظهارات جدید شرکت OnePlus اعلام شد که جانشین تازه‌ای برای نسخه Ace 2 پرو در نظر گرفته است که می تواند در اولین حضور خود در بازار بسیاری از مدل های مختلف را شکست بدهد. وان پلاس Ace 3 پرو مدل جدید این برند است که با مشخصات جذابی مانند ۱۶ گیگابایت رم و پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل ۳ امسال عرضه می شود و انتظار می رود فروش بسیار بالایی را داشته باشد.

ظاهر و ساختار جدید این گوشی هوشمند کاملا مشابه نسخه ۱۲R(بررسی) است در بازار های جهانی به فروش می رسد. اما نکته اصلی این است که آیا مدل ارتقا یافته می تواند جانشین خوبی برای نسل قبلی باشد. برای همین در طی تولید این نسخه از جدیدترین و قدرتمند مشخصات موجود استفاده شده است.

مشخصات احتمالی وان پلاس Ace 3 پرو

با اینکه اعلام شد در این نسخه از پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل ۳ استفاده می شود همه چشم ها به سوی ارائه یک قاتل پرچمدار جدید رفت، اما به تازگی اطلاعات جدید نشان می دهد که وان پلاس Ace 3 پرو دارای ۱۶ گیگابایت رم و ۱ ترابایت حافظه داخلی است که  آن را در بین گزینه های پرچمدار ویژه قرار می دهد. همچنین، نمایشگر ۱.۵K این مدل به واسطه وجود رنگ های طبیعی و ارائه تصاویر زنده می تواند در طی زمانی کوتاه جزو بهترین های بازار باشد.

البته، تمامی مشخصات موجود تقریبا مشابه نسخه اصلی است، اما انتظار می رود گزینه های ارتقا برای حافظه و رم اضافه شود که به شکل کامل کاربران بتوانند گوشی هوشمند خود را تا ۲۴ گیگابایت ارتقا بدهند. همچنین، چندین اطلاعات درباره بخش دوربین نیز منتشر شد که نشان می دهد وان پلاس Ace 3 پرو دارای لنز سونی IMX890 است که با بررسی های جدید جزو با کیفیت ترین نسخه های موجود در بین تمامی رقبا است.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

منبع notebookcheck

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.