وان پلاس ۱۱ Jupiter Rock Edition معرفی شد : جذاب و چشم نواز

 وان پلاس ۱۱ Jupiter Rock Edition معرفی شد : جذاب و چشم نواز

سری وان پلاس ۱۱ در اوایل دسامبر در بازار معرفی شد و بعد در ماه فوریه به صورت کامل در سراسر جهان در حال عرضه است . این گوشی در رنگ‌های مشکی و سبز روانه بازار شد و  به تازگی شرکت Oneplus یک رنگ بسیار خاصی برای این گوشی ارائه کرده است که یکی از زیباترین رنگ ها محسوب می شود.

 وانپلاس 11 Jupiter Rock Edition

دلیل نام گذاری  وان پلاس ۱۱ Jupiter Rock Edition

 وان پلاس ۱۱ Jupiter Rock Edition منحصر به فرد با نام سنگ مشتری شناخته می شود و در طراحی آن از سطح بزرگترین سیاره منظومه شمسی استفاده شده است. در هر دستگاه از سنگ میکرو کریستالی سه بعدی وانپلاس ساخته شده است که در مواقع برخورد نور با آن، درخشش و انعکاس خاصی را جلوه می دهد.

شرکت وان پلاس بیان کرد که تحقیق و توسعه این پنل بیش از یک سال به طول انجامیده و در فرآیند تولید این ماده بسیار پیچیده بوده است. همچنین این شرکت پروسه ساخت آن را بسیار دشوار دانسته و بازدهی تنها ۲۵ درصد را در نتایج خود دریافت کرده است. این مدل در مقایسه با پنل شیشه ای سبز که بازدهی ۵۰ درصدی دارد نسبتا کمتر می باشد.

وان پلاس اسم این گروه جدید را خنک و دوستدار محیط زیست مانند یشم نامید که هزاران سال زیر آب چشمه قرار گرفته است. سیاره مشتری ممکن است یک سیاره پر از گاز باشد، اما ساختار و مواد آن بر اساس سنگ های میکرولیتیک است. به همین دلیل است که OnePlus نام  وانپلاس ۱۱ Jupiter Rock Edition را ابداع کرد.

 وانپلاس 11 Jupiter Rock Edition

قیمت و مشخصات وان پلاس ۱۱ Jupiter Rock Edition

 وان پلاس ۱۱ Jupiter Rock Edition یک گوشی هوشمند بدون کم و کاستی است. این نسخه با ۱۶ گیگابایت رم و ۵۱۲ گیگابایت فضای ذخیره سازی عرضه می شود و قیمتی معادل ۴۸۹۹ یوان (۷۱۰ دلار / ۶۵۵ یورو) دارد که همانند قیمت نسخه سبز یا مشکی است. پیش‌سفارش‌های این مدل از طریق سایت China Direct پذیرفته می‌شوند و اولین فروش برای ۳ آوریل برنامه‌ریزی شده است.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.