وانپلاس Pad Go دارای صفحه نمایش با وضوح ۲.۴K است

وانپلاس Pad Go دارای صفحه نمایش با وضوح ۲.۴K است

اخیرا شرکت OnePlus تبلت جدید در هند عرضه کرده بود، و به تازگی اطلاعاتی منتشر شده است که این شرکت آماده شده است تا نسخه جدید وانپلاس Pad Go را عرضه کند. این دستگاه همراه با نمایشگر و مشخصات رده بالا ارائه می شود. علاوه براین، مشخصات مهمی در مورد نمایشگر این تبلت در بستر اینترنت پخش شده است.

وانپلاس Pad Go

بنا بر اطلاعات موجود این محصول دارای نمایشگری با رزولوشن ۲.۴K می باشد. در مصاحبه‌ای اخیر، کیندر لیو، مدیرعامل وان پلاس، مشخصات صفحه نمایش دستگاه را بیان کرد و گفت این دستگاه با نسبت تصویر ۷:۵ کاملاً شبیه به مدل OnePlus Pad است.

وانپلاس Pad Go

مشخصات و ویژگی های وانپلاس Pad Go

انتظار می رود وانپلاس Pad Go در رنگ Twin Mint عرضه شود که روکشی مات و براق خواهد داشت. در همین حال، رابط کاربری این دستگاه OxygenOS 13 می باشد که برروی اندروید ۱۳ راه اندازی می شود. این محصول ویژگی های هیجان انگیزی را ارائه می دهد که همگام سازی بین تلفن OnePlus شما را افزایش می دهد. کاربران می توانند به راحتی محتویات کلیپ بورد را همگام سازی کنند و فایل ها را به اشتراک بگذارند و مستقیماً از تبلت به نکات برجسته دسترسی داشته باشند. سایر ویژگی‌ها مانند انعکاس صفحه، همگام‌سازی، اعلان‌ها و مدیریت تماس بخشی از OnePlus Pad Go خواهند بود.

وانپلاس Pad Go در ۲۲ سپتامبر در هند عرضه می شود و احتمالاً قیمتی در حدود ۳۰۰۰۰ روپیه (۲۴۰ دلار) دارد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.