رونمایی از خودروی کانسپت هوندا Sleek Saloon در نمایشگاه CES 2024

کانسپت جدید با الهام از گذشته!!!

honda saloon

رونمایی از خودروی کانسپت هوندا Sleek Saloon در نمایشگاه CES 2024

امسال در نمایشگاه ۲۰۲۴ CES، شرکت Hondahttps://www.honda.com/ با ارائه مدل های خاص جایگاه این برند را در حوزه بازار خودروهای الکتریکی (EV) بسیار مستحکم تر کرد. یکی از خودروهایی که در این همایش معرفی شد بسیار شبیه مدل های قدیمی این شرکت در دهه های ۷۰ و ۸۰ میلادی بود.

نام این نسخه کانسپت هوندا Sleek Saloon است. مدیرعامل هوندا، توشیهیرو میبه اعلام کرده است که این مدل یک سدان الهام گرفته از گذشته می باشد، و نسخه اصلی این خودرو در سال ۲۰۲۶ و قبل از عرضه جهانی به بازار عرضه رونمایی می شود.

هوندا Sleek Saloon

بررسی طراحی کلی هوندا Sleek Saloon

سادگی و ظرافت، از طراحی سنتی این خودرو کاملا دور است و به جای آن یک فرم منفرد و روان وجود دارد. این شکل ظاهری نه تنها از نظر بصری دلپذیر است، بلکه اشاره ای به خودروهای گوه ای شکل دهه ۷۰ و ۸۰ مانند لامبورگینی کانتاش است. خط سقف کم و سیلوئت براق فقط برای ظاهر نیستند. این طراحی با هدف کاهش برد و افزایش برد، یکی از ویژگی های مهم خودروهای الکتریکی است.

البته، ممکن است ویژگی‌های عجیب و غریب‌تر هوندا Sleek Saloon، مانند جلوپنجره نمایشگر مانند خیره‌کننده و درهای گال بزرگ، در مدل اصلی استفاده نشود. این رویکرد نشان دهنده تغییر قابل توجهی در نحوه درک خودروهای مفهومی است. این دیگر فقط یک نمونه اولیه رویایی نیست، بلکه نگاهی واقعی به آینده است.

هوندا Sleek Saloon

همچنین، این شرکت اعلام کرد که در ادامه این نمایشگاه از مدل جدیدی به نام هوندا ۰ نیز رونمایی خواهد کرد. در این نمونه ترکیب پیشرفت در فناوری EV کاملا نشان داده خواهد شد که شارژ سریع تر و عملکرد بهبود یافته را نسبت به مدل های فعلی ارائه می دهد. انتظار می رود هوندا ۰ حدود سال ۲۰۲۶ ساخته شود. جالب اینجاست که هوندا ون مفهومی Hub را نیز معرفی کرد، اما هنوز تایید نکرده است که آیا مدل تولیدی مشابهی وارد بازار خواهد شد یا نه.

با نزدیک شدن به سال ۲۰۲۶، چشم انداز هوندا برای آینده الکتریکی واضح تر می شود. هوندا Sleek Saloon یک ایده ساده نیست و آینده نگری این شرکت را در محصولات خود نشان می دهد. ارائه چنین مدل های جدیدی بیانگر این پیام است که جاده های فردا نه تنها در مورد محیط زیست خواهند بود، بلکه توسط شیک ترین خودروها رانندگی خواهند شد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.